Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha úgy szeretnék...

Mit tegyek ha úgy szeretnék kinézni mint egy Victorias Secret modell? testalkatra. Ha kitartóan sportolok, ez elképzelhető vagy tegyek le róla?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok csak sajnos.

2021. febr. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem a magasságodon fog múlni, hanem a kitartásodon.
2021. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, 170 cm alacsony a legtöbb modellmunkához. Max. amatőrnek elmehetsz, de az tényleg a max.
2021. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Értő olvasás? Nem szeretne modell lenni, csak szeretne úgy kinézni 🤦‍♂️
2021. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat, igazad van, én értettem félre.
2021. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Minek néznél úgy ki? Tömeg akarsz lenni? Van itt épp elég szajha, nehogymár népszerűsítsd a sort. Legyél az, aki vagy. Sportol... Chhh... Micsoda flancolás 😀 egyél normálisan.
2021. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Palvin Barbarat nem ertem, az alkataval hogy kerult bele. Olyan szerintem, ha otthon ulsz es nassolsz, konnyen lehetsz. A tobbiek genetika es karbantartas.

A szeles vall, formas kar, hosszu comb, szep lab genetikai adottsag. A csontvazat nem lehet atformalni.

2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

menj el 1 személyi edzőhöz,akinek a telefonban megmutatsz pár képet a célról.

és akkor az edző megméri a súlyod,magasságod,szabócentivel mér derék,csípő,vállszélességet,mér 1 testzsír százalékot,antropmetriailag is felméri a csontozatod és akkor a végén elmondja,hogy mi az ami kihozható az alapadottságaidból edzéssel és étrenddel.



de nézz meg pár képet a bikini fitnes modell versenyzőkről,hátha az is tetszene,mert ott nem annyira kötött a magasság,mert versenyen van többféle besorolás.

[link]

2021. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7, úgy hogy gyönyörű, illetve elkezdtek nyitni már a normál alkatú modellek felé is.
2021. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok dolgot meg tudsz változtatni magadon. VékonyABB tudsz lenni, feszesítheted magad, szép, tónusos izmokat építhetsz.

DE! Egyrészt nagyjából 22%-os testzsír kell hogy normálisan működjön a hormonrendszered, vagyis rendszeresen menstruálj. A vékony modelleknek, testépítőknek 15 vagy kevesebb. Szóval eleve az a kérdés hogy megéri-e elérni ezt a célod?

De ha megeri is, egyáltalán nem biztos hogy el tudod. Egyrészt vannak alkattípusok. Endomorfként sosem leszel magas-vékony, nyúlánk. Másrészt tudsz izmot építeni, zsírt lefaragni, de mellet és homokóra alkatot nem tudsz edzeni magadnak. A has lapossága, a fenék kereksége is genetikailag szabályozott. Pont úgy, ahogy a bokád vastagsága, stb.

2021. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

azért azt tegyük hozzá,hogy a fitneszes csajok csak versenyre szálkásítanak le 15% testzsír körülire.

meg eleve pontot vonnak attól aki túl szálkás ebben a kategóriában,mert ez nem testépítés.

versenyen kívül,meg 18-22% körül vannak,ami ideális.

2021. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!