Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrovertált (társaságkedvelő,...

Extrovertált (társaságkedvelő, nyitott személyiség), vagy introvertált (befelé forduló, nehezen barátkozó) emberekkel barátkozol szívesebben?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Extrovertáltakkal barátkozom szívesebben.
Introvertáltakkal barátozom szívesebben.
24 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretem a szélsőségeket. Egy full extrovertált ember nekem túl sok, egy full introvertált viszont kevés. Az arany középutat szeretem.

Ha kell akkor legyen benne dolgokban, legyen kalandvágyó, lehessen vele hatalmasakat röhögni és órákig mesélni egymásnak jó sztorikat, de ne legyen túl harsány aki minden pillanatban túl akar harsogni mindenkit és nem tud egy percre sem csendben lenni vagy nyugiban ülni.

Végül is ez is egy spektrum és a legtöbb ember nem a végeken helyezkedik el, hanem valahol a kettő között. Azt szeretem ha valaki tudja, mikor kell pörögni, de azt is tudja, mikor kell befogni és hol a határ.

2022. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően a hasonlóságok vonzzák egymást? Az ellentétek nem tudják egymást motiválni?
2022. márc. 18. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Inkább extrovertáltakkal. Az introvertáltak elérhetetlenebbek, nem tudok velük közeli barátságot kiépíteni, mert nem hajlandóak sehova jönni, hiába hívom őket, ha többen vagyunk, megy a körülményeskedés... Nekem nem kell olyan barát, aki nincs ott velem, mikor szükségem lenne rá, csak azért, mert juj emberek
2022. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!