Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet javítani ?

Hogyan lehet javítani ?

Figyelt kérdés

26 N vagyok, nincsenek barátaim, párkapcsolat is elég nehézkes a számomra.

Az esetek 90% a neten próbálok ismerkedni,szóval elsőkörben ügye írogatunk, îrásban tök jó vagyok jól megy minden akár

1-2 órákat is végig beszélünk, lényegesen könnyebb,mert van időm átgondolni, javítani a mondatokon. Amire odakerül a sor,hogy találka tökre nem tudok beszélgetni,na én ezen szeretnék javítani már csak az a kérdés,hogy hogyan lehetne vagy esetleg van rá valami módszer, technika ?



2022. márc. 18. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából ha most jobban belefondoloo nem is biztos,hogy magával a beszéddel van prpbemam hanem inkább, hogy mit mondtak miről beszéljek,mert amúgy szeretek beszelni csak valamiért nehezen megy
2022. márc. 18. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell, minél többet. Nem létezik hogy ne legyen téma, mikor írásban sokat beszéltek...talán oda is kéne figyelni a másikra, megjegyezni dolgokat, amikre utólag rá lehet kérdezni vagy fűzni tovább.


Segíthet ha összeírsz előre témákat, kérdéseket, összerakod magadban a találkozás első fél óráját pl., puskázni is lehet róla akár. Hallgathatsz másokat is beszélgetni, a net tele van podcast-ekkel, amikkel javulhat a kommunikációd és azok is tudnak beszélni valót adni.

2022. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes általában mélyebben belemenni 1-1 témába. Például ne azt kérdezd meg az illetőtől, hogy hova járt suliba, aztán meg hogy jó volt-e, hanem azt kérdezd meg melyik tantárgy volt a kedvence, ki volt a kedvenc tanára, miért, mi az amit utált stb... így máris kiszélesedik egy témakörés a beszélgetés hosszabbá válik.
2022. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!