Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom szerkeszteni,...

Hogyan tudom szerkeszteni, javítani, törölni amit írtam, elküldés után? Mint a Mandineren? Hogyan tudom törölni a korábbi hozzászólásomat? Tudtommal az írásokért én vagyok felelős, a GY. nem. Akkor miért nem gyakorolhatom az adatvédelmiszerint?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol? Nem minden oldalon egységes a beküldési lehetőség, a legtöbb helyen nem szerkeszthető a szöveged utólag.


"Tudtommal az írásokért én vagyok felelős"

Akkor legyél felelősségteljes, és miután leírtad a szöveget, beküldés előtt olvasd vissza és javítsd ki vagy írd át. Ha beküldted, valóban te vagy felelős a tartalmáért, és vállalod a felelősséget mindazért amit leírtál. Nem pedig beszariként gyorsan átírod és 180 fokos fordulatot vesz a véleményed.

2022. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Mandin lehet. Például. Tehát ha Gáza, akkor nem tudom Gézásítani.

Releváns válasz, nagyon sok is rajta zöld.

Röviden: Csak, mert ilyen.

2022. febr. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!