Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy agresszív, idegbeteg...

Ha egy agresszív, idegbeteg ember elkezd üvöltözni, káromkodni veled, mi a helyes reakció? 😠🤬

Figyelt kérdés
Ordibál és fröcsög neked. Hogyan kell ezt lereagálni? Mi az ilyen embernek a gyenge pontja?

2022. márc. 20. 10:39
A kérdező szavazást indított:
Szépen szólni kell neki, hogy legyen szíves ne ordibáljon velem.
Fel kell venni vele a kesztyűt, nekem is kiabálnom kell, túl kell ordibálnom őt, hogy verbálisan elpusztítsam, megsemmisítsem.
Levegőnek kell nézni, totálisan ignorálni, mintha ott se lenne, nem reagálni semmit.
Fel kell pofozni, meg kell rúgdosni, rángatni, mert másból nem ért az ilyen.
24 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehet a legkönnyebben leszerelni, fegyvertelenné tenni az ilyen embert? Mi a gyenge pontja ennek a típusnak?
2022. márc. 20. 10:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálni rá, elmenni minél távolabb.
2022. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt nemrég egy hasonló kérdés csak iskolában történt esettel. Ugyanazt javaslom mint akkor.

Várd meg míg befejezi, aztán kikerekedett szemekkel nézz rá és mondd neki: "Bakker, ezt végig nekem mondtad?!"

2022. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyni, hogy téged is felhergeljen. Vagy végighallgatod csendben, vagy ha nincs hozzá idegzted, akkor elmész mellőle. Ha számodra fontos ember csinálja, akkor is megvárod amíg megnyugszik, és utána beszéled meg vele.
2022. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Halkan reagálni rá, nem felvenni a stílusát. Erre (hogy halkan beszélsz hozzá) neki is figyelni kell, így idővel remélhetőleg lenyugszik ez által.
2022. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Mivel az utóbbi időben egy idegroncs lettem, én úgy reagálom le hogy a pofájába üvöltök még hangosabban mint ő, majd megmondom neki hogy beleverem a fejét az aszfaltba/elvágom a torkát/lerugom a szemüvegét stb. Átkozódok pár sort, közlöm hogy a kankós pitsájú jó édes anyjával, vagy az asszonnyal beszéljen így, ne velem, mert agyonverem. Szidom, átkozom.

Vagy eltakarodik/megszeppenve elnézést kér,vagy rendőrt hívok és megíjedve meghátrál.

2022. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6.

Azzal fenyegetőzni bűncselekmény, hogy testi sérülést fogsz neki okozni. 👏👏👏


Én ott szoktam hagyni az ilyen embereket és kész. Az ellen nem tehetnek semmit.

2022. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sorsára hagyod a monodrámájával, aztán csak "kihűl a gyomra".
2022. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felvenni videóra és kiposztolni r/publicfreakout subredditre. :D
2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Régebben megvertem az ilyeneket, de csak még idegbetegebb lett. Ráadásul engem büntetnének meg érte ma már.

Átszoktam arra, hogy vagy otthagyom csendben, ha ez nem megoldható akkor megvárom míg befejezi, bólogatok neki, helyeslek és megvárom míg elmegy vagy mondom, hogy igazad van nem tudok rá mit reagálni. Az ilyen emberek ellen a legdurvább fegyver a kedvesség. Ez akkor gond csak ha benned is van feszültség, mert azt nem vezeti le.

2022. aug. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!