Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tetszik jobban nektek egy...

Mi tetszik jobban nektek egy átlagos test, egy sportos izmos, de nem testépítő, vagy apatest? Csak mert sokat hallani az apatestet és kívácsi vagyok hogy mi lehet a valóság.

Figyelt kérdés

2022. márc. 21. 14:06
A kérdező szavazást indított:
átlagos
sportos, izmos
apatest
31 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet ne a lehetőségeitek szerint szavazzatok hanem az alapján amit valóban akartok. tehát ha megkérdezik tőlem hogy egy ford focus a jobb vagy egy rolls royce akkor ne a focust válasszam azért mert arra van lehetőségem. ez fontos.
2022. márc. 21. 14:10
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha ezek közül nekem mindegyik, akkor melyikre szavazzak? :D

Vagy úgy is mondhatnánk hogy nem szempont. Teljesen mások a szempontjaim ismerkedésnél, egyik sem a külsőre terjed ki. Bár ha már külső, akkor inkább az arca tetsszen, a teste tökmindegy, amíg nem 200 kiló. Azért az már sok, már csak gyakorlati szempontokat figyelembe véve is, úgy mint 200 kilóval hogy tudna bárhová is eljönni velem kirándulni, vagy hogy lehetne kivitelezni a szexet. Na de elkalandoztam.

Ha egyet ki kéne zárnom akkor az az izmos lenne. A másik kettő opció közül tényleg nem tudom egyiket sem kizárni, mert egyformán tetszenek.

2022. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2/2 a kérdésem arra vonatkozik hogy objektiven nézve melyik tetszen mondjuk képzeld el úgy hogy van 3 ember ugyan olyan arcal és személyiséggel csak a testük más akkor melyik lenne a választás?
2022. márc. 21. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké, talán az átlagos, az arany közép.


De végül is mondhatjuk hogy az átlagos az apatest. A legtöbb pasinak az van.

Ha 100 random pasit levetkőztetnél az utcán, a túlnyomó többségükön nem találnál látható hasizmokat, hanem kis pocakot találnál, amit még tök jól elfed a póló, így csak akkor látszik ha nincs rajta.

2022. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sportos de NEM a kigyúrt. Olyasmi szálkás- izmos alkat, mint egy futónak, focistának...
2022. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
El kéne az aputestet felejteni.
2022. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A sportos lehet tornász alkat és lehet felpumpolt gyúrós.

Az aputestet is sokan összekeverik a 150 kilós emberrel meg a hordó hasával.

Én alapvetően az atletikus, vékony-izmos alkatot szeretem, izgat hogy egyszerre "törékeny" a vékonysága és a kis csípője miatt, ugyanakkor mégis erős és férfias a tónusos izmoktól.

Az átlagossal és a karban tartott aputesttel is ki tudnék békülni, de a párom szerencsére a kedvenc alkatomat képviseli.

2022. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Izmos, de nekem inkább a szálkásan izmos alkat tetszik.
2022. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Az anorexiástól az atletikusan sportos alkatig minden tetszik, az aputest és a lufiizmok egyáltalán nem.
2022. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vékony alkat jön be, az aputest és az izmos nagyon nem.
2022. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!