Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akinek nehéz...

Szerintetek akinek nehéz barátokat szereznie, annak előbb-utóbb a kapcsolat kialakítás is nehéz lesz?

Figyelt kérdés
Lett egy barátom még a tavalyi év elején és ha én nem foglalkoznék vele gyakran és nem beszélnénk minden nap, akkor más se tartaná vele a kapcsolatot úgy intenzíven, ahogy én. Ő ezt mondta nekem és mikor kérdezem a barátnői kérdésről azt mondja nem könnyű neki valahogy lányokhoz viszonyodnia.
2022. márc. 21. 18:35
 1/7 Thispain ***** válasza:
75%
Tapasztalataim szerint igen.
2022. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Saját tapasztalatom alapján igen.
2022. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
nem, én nem tudok barátkozni, gyerekkorom óta nem is voltak barátaim, a párommal 8 éve mégis egyből összejöttünk, és azóta is nagyon boldogok vagyunk
2022. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tény, hogy mindkettőhöz, ahhoz, hogy az ember minél több barátokat tudjon szerezni, ahhoz is ki kell mozdulni, minél több szórakozó helyeket járni, mert úgy valóban igaz, hogy akkor több ember tud hozzá viszonyulni, mint aki csak otthon ül és várja a szerencsét.
2022. márc. 21. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátkozni lehet a munkahelyen is, nekem a barátkozás könnyen megy, de a pasiknak nem jövök be. Meg barátkozást illetően általában mindenki a saját nemével barátkozik, nekem is könnyebb nőként más nőkkel barátkozni, egyszerűbb, ezzel nincs gondom, de fiúkkal, férfiakkal is tudok barátkozni, csak az a gond, hogy ők is csak barátként tekintenek rám.

De nem csoda, nem vagyok egy szépség, sem csábos, flörtölő típus.

2022. márc. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég összetett dolog ez. Igen is és nem is. Egyrészt könnyebb barátnőt szerezni, ha valaki extrovertált, másrészt, a lányoknak ugyanúgy tetszeni fog valaki introvertáltként is, főleg ha ők is hasonló személyiségűek. Szóval a kettő nem zárja ki egymást, de a kevesebb kontakt miatt valóban kisebb esély van rá.
2022. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez egy érdekes kérdés. Vagyis megközelítés kérdése inkább.

Kérdés, hogy valaki hogyan tekint a párjára. Nekem volt olyan párom, akivel szerintem soha életemben nem barátkoztam volna össze, ha azonos nemű (kb mindenről máshogyan gondolkoztunk), csak működött a kémia és a szex. Tönkre is ment viszonylag hamar. Ebből azt a tanulságot szűrtem le, hogy kb először össze kell barátkozni valakivel (nem mélyebben, csak hogy látszódjon, hogy megvannak a közös témák stb), aztán érdemes tényleg belevágni. Nem véletlen a mondás, hogy az a jó házasság, ahol házastárs és legjobb barát egyben valaki.

Szóval ha valaki egy izgalmas, tartalmas kapcsolatot akar, akkor muszáj közben a barátjának is lenni a másiknak. Ha csicskát, lábtörlőt, szexpartnert stb keres valaki, akkor ahhoz más kompetenciák is jók a barátkozási képességeken kívül.

2022. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!