Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi idő kell egy bizalmi...

Mennyi idő kell egy bizalmi emberi kapcsolat kialakításához?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek években mérendőek. Ezért problémás viszont, hogyha valakivel párkapcsolatba lépsz, akkor esetlegesen azonnal elvárja, hogy a legnagyobb bizalommal legyél felé, de szerintem ez nem működik és rengeteg konfliktus alapja lehet.

2021. jún. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem idoben kell merni, az hogy valaki megbizhato egy szemelyiseg.


Te varhatsz az univerzum vegeig, ha valaki nem olyan huseges, empatikus, megbizhato, megerto, erdeklodo az nem lesz idovel mas.


Keves ilyen igazi ember van, es akik ilyenek azokat altalaban kihasznaljak viszontzatlan lelki tamaszra. Az ilyen embereket pedig nagyon meg kell becsulni.


Szoval ne eveket varjal el valakitol hogy megvaltozzon.


Senki nem fog megvaltozni a masikert olyan dolgokban amik az o szemelyet alkotjak.


Aki ezt allitja, az nem tudja mirol beszel vagy maganak is hazudik.

2021. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen bizalom.

Pl az életemet rábízom akárkire sport közben, aki azt állítja, hogy érdemes rá. (falmászás, biztosítás)

Hogy nem árulja el a titkokat stb az egy másik fajta bizalom, ez kicsit hosszabb, de mondjuk szerintem pár hónap max.


Nem mindenkiben bízom meg, de számomra elég hamar, bőven ha éven belül kiderül, hogy ki az, akiben megbízok. Ez 2 hét is lehet, vagy fél év, attól függ mennyi és milyen időt töltünk együtt, és mivel kell megbíznom benne.

2021. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Se perc, ha amúgy jóhiszemű figura vagy. Ha gyanakvó típusba tartozol, akkor akár évek kellenek hozzá.
2021. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen két ember közt. Ha egy szintemhez hasonlóval találkozok, akkor egy összenézés ideje kell.
2021. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon függ a helyzettől, hogy milyen szemponból bízik meg valakiben az ember, hogy ki és kiben... Egy pillanat és az örökkévalóság közötti időtartam🤷
2021. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!