Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legundorítób...

Mi volt az eddigi legundorítóbb dolog, amit megettél, megittál, lenyeltél, megrágtál, szádba vettél? 🤮🤮

Figyelt kérdés

#lenyelés #rágás #undor #Megeszik. #Iszik.
2022. márc. 22. 11:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lehet mehetett volna az Ételek-italok kategóriába is. Mindegy.. 🤷‍♂️
2022. márc. 22. 11:15
 2/20 A kérdező kommentje:
Mi volt a legundorítóbb kaja, amit valaha ettél?
2022. márc. 22. 11:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Romlott tej, jól meghúztam, fúj, rémes íze volt.
2022. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bloahh.... 🤮🤮🤮
2022. márc. 22. 11:21
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer egy siófoki pizzériában (nevet nem mondok) a pizzán volt egy csótány rásütve, akkor vettem észre amikor már a felét a szeletnek leharaptam és félbeharaptam a csótányt, szerencsére le nem nyeltem, de elmentem magamat meghánytatni, ittam pálinkát, még orvoshozbus elmentem 😃.
2022. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
*orvoshoz, sorry 😃
2022. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pekingben ettem elő skorpiót k*rva undorító ize volt és én meg fizettem is érten nem csak balesetből mint a csótányos :D
2022. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Durian.



37F incel

2022. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
83%
Gyerekkoromban egyszer itattak velem egy dobozos gyümölcslevet de nem volt jó íze és nem akartam inni, de erőltették, aztán kiderült, hogy a dobozban belül tiszta penészes, egyszer csak kijött belőle egy jó nagy darab penész. Aztán nagyobb gyerekként megrágtam egy darazsat véletlenül, belement a fagyimba. Gimis koromban meg amikor bejött a Monster energiaital, vettünk egyszer osztálytársammal és volt benne egy döglött béka. Azóta is eszembe jut, valahányszor meglátom a boltban meg valaki kezében.
2022. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Valami menza kaja; tészta (szósz nélkül) összekeverve apróra feldarabolt kovászos uborkával és valamilyen romlott hússal. Egy falatot ettem csak, de vagy egy óráig éreztem az orromban a hús szagát.

Nem hiszem hogy ez egy létező étel (még akkor sem, ha nem romlott húsból csinálják), sztem csak idegösszeomlása volt aznap a szakácsnak.

2022. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!