Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől változhat meg ennyire...

Mitől változhat meg ennyire valaki?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel randiztam még egyetem alatt (ő orvosira járt). nagyon okos, intelligensnek ismertem meg, aki nagyon jól tanult, emellett kutatásban is részt vett biokémiából. sosem érdekelték a felszínes dolgok, a divat, nem sminkelt, nem festette a haját stb.

most egyetem után pár évvel találkoztunk megint és mintha kicserélték volna. Smink, festett haj, műköröm..


2022. márc. 22. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de érettségi találkozón volt egy osztálytársnőm, aki orvos lett. Nem is valami extrém, hanem ÁNTSZ-es orvos, tehát hivatali munkát végez.

Az iskolában semennyi smink nem volt rajta, egy teljesen visszafogott lány volt. Akkor pedig fél centi vastag smink borította az arcát, és a haja is feltűnően festve volt. Magyarán mondva, elrondította magát. Pedig ugyanolyan kedves, szolid nő volt, mint iskolás korunkban.

2022. márc. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:
76%

Mindenkinek vannak "korszakok" az életében. Így (jó esetben, ha nem másokat hibáztatunk mindenért) fejlődünk.

Minél többet és szélesebb körűen tapasztalunk meg, annál tovább fejlődhetünk.

Nincs gond szerintem azzal, ha egy fiatal stílust vált, kipróbál dolgokat. Inkább most mint 3 gyermekes anyaként ;)

2022. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
A mukorom nagyon proli. Orvosi egyetem utan mukorom??
2022. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Srácok! A világ halad előre. Minden változik. Ha régen nem festette a haját lehet, hogy azért volt ,mert nem voltak ősz hajszálai, ma meg már lehet hogy vannak.

A smink is egyre nagyobb divat, a műkörömről nem is beszélve. Lassan az számít furcsának akinek nincs (nekem nincs). A póthaj, a műszempilla, szájfeltöltés, szemöldök tetkó manapság már szokványos dolognak számít. 10 év múlva még durvább lesz a "normális" ebből a szempontból. :)

2022. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!