Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, hogy mindenrő...

Érezted már úgy, hogy mindenről, ami fontos volt neked le kellett mondanod?

Figyelt kérdés

Mennyi időre? Vagy végleg?

Hogy bírtad? Hogy fogadtad el?


2022. márc. 22. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen…


Én évről évre egy “kicsit” lejjebb adtam az elvárásaimból az élet minden területén és 24 éves koromra eljutottam odáig, hogy már mindenről le mondtam és már nincsnek céljaim.


Emiatt pedig nem érdekel semmi, ki vagyok égve, depressziós vagyok.


Sajnos nekem semmi nem sikerült az életben. Valami azért nem mert nem dolgoztam értem eleget, de akadt bőven olyan dolog is, ami rajtam kívülálló okok miatt nem jött össze.


Nehéz új célokat úgy kitűzni, hogy még a legapróbb vágyaimat sem tudtam elérni, mert hogyha kitűzném, valszeg azokat sem tudnám elérni…


És azt meg nem akarom, mert így is sokat gondolkodom a kötelen.


Nagyon sok minden a szerencsén múlik az életben.

2022. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem.Nagyon együttérzek veled, de megdöbbent, hogy mindezt huszonnégy évesesen írod,hiszen még előtted az élet. Nem szabad feladnod, mindig menni kell tovább bármilyen nehéz is,és történhet veled jó is, amire nem is számítottál.
2022. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Igen, már gyerekkoromban is az anyagi helyzetünk miatt, szóval kvázi megszoktam. Sok dolog van, amit felnőttkoromban sikerült pótolni de sokat nem (pl. nem mehettem abba a középiskolába és arra az egyetemre tanulni, ahova szerettem volna, ezen ma már hiába pörgök).
2022. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

25 éves vagyok. 🙃

2022. márc. 23. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát a főállású munka melletti tanulás miatt rengeteg dologról. Voltak évek, amikor kvázi semmi más nem volt az életemben, csak a munka és a tanulás.



Fáj, feldolgozandó.

2022. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!