Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtörtént már, hogy amikor...

Megtörtént már, hogy amikor valakivel már nagyon szoros, bizalmas, őszinte volt a kapcsolatotok,ezzel el is bukott?

Figyelt kérdés
Vagy ti nem láttátok már a nagy bizalommal a másikat, vagy ő titeket. Azt hiszem, nekem minden kapcsolatom ezt hozta el, romantikus is, családi is, baráti is.
máj. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
"Vagy ti nem láttátok már a nagy bizalommal a másikat, vagy ő titeket." - ez alatt mit értesz?
máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hibáztam. A legjobb barátom egy pasi. Ezt az exférjem is tudta, mikor összejöttünk, hogy évek óta szoros a kapcsolatunk. Megismerkedtek, együtt játszottak a számítógépen. Teltek-múltak az évek, feleség lettem, gyerekünk lett. Majd az exférjem elkezdett csalni, közben durván féltékenykedni a barátomra, hogy biztos dugunk (hónapok óta nem is találkoztunk vele), miközben ő dugott mással. Külön éltünk pár hónapig, majd újrakezdtük, viszont az volt a feltétel, hogy megszakítom a baráttal a kapcsolatot. Megtettem. Nagyon nehéz döntés volt.... Három héttel később exférj kidobott megint és a szeretőjét választotta.

Felvettem a barátommal a kapcsolatot, bocsánatot kértem. Nagyon rosszul esett neki, hogy így eldobtam őt. Sok-sok időbe telt, míg újra felépült köztünk a bizalom és a barátság.

máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.
máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1: igaz, kimaradt egy vagy több szó. Tehát amikor már nagy volt a bizalom, őszinteség, azzal együtt nem is tudott a másik olyan vonzó, szerethető maradni. Sokak félelme, hogy ha jobban megismer a másik, nem fog majd annyira szeretni. Az én életem azt hiszem, ezt visszaigazolta. A tiétek? Ha nem, elmondjátok, hogyan?
máj. 12. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!