Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan "SZAKEMBER"-ben megbízná...

Olyan "SZAKEMBER"-ben megbíznál akiről kiderül hogy másodállásban tróger munkákat csinál?

Figyelt kérdés

Pl. alapvetően szellemi munkát csinál, mondjuk fotós, videós, grafikus, belsőépítész stb. de rájössz hogy mellette ilyen alja munkákat csinál hogy pizzát hord ki, szórólapozik, takarít stb.


Nem csalódnál?



2022. márc. 23. 17:56
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ez a tróger munka, hanem az, ha valaki főállásban precízen dolgozik, a mellékállásként vállalt feladatait meg csak összebassza.
2022. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi ezzel a baj?

Aki szerint ezek "tróger" munkák, azok remélhetöleg soha nem vesznek igénybe ilyeneket.

Én inkább becsülném, hogy nem beképzelt, ha szükség van rá, akkor mormális más, fiziaki(bb) munkákat is elvállal, nem pedig siránkozik, hogy nincs elég pénze!

2022. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Ezek nem troger munkák

Ami viszont tényleg azok, és szóba se állok olyannal: kőműves, festő, Ács, vízvezetékszerelo

2022. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor nem bíznék benne, ha biztos forrásból azt tudnám, hogy rosszul végzi amit csinál. A másod-munkái nem érdekelnének, a magánügye.

Én nem tudnék semmilyen munkát a kérdésben leírt jelzővel illetni.

2022. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az isten az hogy "alja munka?" Ezeket is meg kell csinálnia valakinek, mint minden mást is. Semmit nem vesz el egy ember értékéből és szaktudásából, ha olyan munkát is végez, amihez nem kell oklevél vagy diploma.
2022. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A te hozzáállásod az alja, nem pedig ezek a munkák. Biztos te is rendelsz pizzát, mert lusta vagy megemelni a segged és elmenni érte.
2022. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tróger kérdezőt....nyilván te aranyrúddal a picsádban születtél.Mivan kiderült hogy vki pizzát hord a közeledben és már ejtenéd is??Ilyeneket kell kőkeményen agyonverni mint te,te szánalom.
2022. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás közgazdász vagyok, és programozóként dolgozom, de elmész a p.csába te utolsó senki, hogy a szakmunkásokat trógernek hívod.
2022. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Dikk há mi az hó te éngem trógeenek hívsz há gyere tom matyihoz regge hatra há dobb fő a kezed

Ferkó

57f

Alkoholista

2022. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nézzétek meg hogy mindenki nemmel szavazott szinte
2022. márc. 23. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!