Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A te empátiád mennyire feltéte...

A te empátiád mennyire feltételhez kötött?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire. Feltétlen. Aki át akar baszni azzal meg azért vagyok empatikus hogy megelozzem lépésekben.
2022. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%
Ajj elnezest a csúnya szóért:(
2022. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nagyon,de azért kevés olyan szitu van,ahol egyáltalán nincs!
2022. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is. Egy munkatársam megállapíította, hogy nincs empátiám.
2022. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

olyan 50%ban.

50%ban alapból adott, 50%ban pedig kiérdemelt, vagy épp nem.

2022. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nincs empátiám.
2022. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hgwell ***** válasza:

Mondjuk vásárláson,mérlegelésben, pszichologusnál, anyakönyvvezetőnél, volán mögött, utazóként, ismerősökkel, hegyekben, közterületen, ülve padon, hintaszékben, mosolyogva esöben, sírva napsütésben, vagy telefonálva épp 20 emelet magasról ugrás közben??


Hallod amit mondok??!

2022. márc. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 hgwell ***** válasza:
Amilyen az életed, olyan az empátiád.
2022. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nálam annyi "feltétel" van, hogy nem tudom sajnálni azt aki semmit nem tesz hogy jobb legyen neki, még meg se próbálja.
2022. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy minden jóindulatom elillan, ha azt látom, hogy valaki kártyaként akarja bejátszani a nyomorát vagy visszaél a helyzetével.


Egyszerű példa, alapvetően rugalmas vagyok, sokszor ajánlom fel a segítségem spontán. De sok gyerekest legszívesebben felrúgnék meg elküldenék a qrva anyjába, mert úgy viselkedik, mint egy igazi féreg. Jaj, a pulya miatt 2 órával kevesebbet dolgozik, jaj, a pulya miatt engedjék őt előre, jaj, a pulya szomorú lesz, ha nem veszi meg neki az adott cuccot, adjam oda x ezerrel olcsóbban. Nem csak a gyerekesek csinálják ezt, vannak emberek, akik az öreg kártyát játsszák be, mások a mensi kártyát (én is nő vagyok, tudom milyen édesem, de a kötelességek nem szűnnek meg attól, hogy a nyakunkba veszünk egy gyereket vagy megváltozik a fizikai állapotunk). Szeretem a segítséget felajánlani és szeretem olyanoknak adni, akik úgy kérik, hogy mellette igyekeznek. Mikor valaki elfingja magát, hogy mindenki pattogjon neki, mert neki a saját hülyesége miatt most bonyolultabb az élete, akkor nincs bennem empátia, bocs. Szívesen segítek, de nem egy olyannak, aki tüneti kezelésre számít és arra, hogy a világ idomuljon hozzá. Az ilyen ember húzzon a qrva anyjába bocs.

2022. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!