Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak! Titeket zavar,...

Fiúk/férfiak! Titeket zavar, ha egy lánynak van pocakja?

Figyelt kérdés

Most híztam pár kilót, kb 43-44 voltam max, de most 47 körül (150 cm vagyok) és híztam, mindenhova, mell fenék, aminek nagyon örülök, és azok adnak is önbizalmat, viszont velük együtt a hasam is megnőtt és most elég nagy:( Barátom szerint semmi gond nincs vele, de engem nagyon zavar és félek, hogy majd mások is pl strandon furán fognak nézni vagy megszólnak, hogy dagi vagyok. Egy kisebb felsőt, toppot nem is merek felvenni, mert kikerekedik…főleg ha eszek😂

Azért vagyok ezen ennyire megakadva, mert világ életembe vekony voltam és ez most változott valamennyire és nagyon szokatlan.

Esetleg valaki, hogy hogy fogyhatnék de úgy, hogy a hasamról menjen jobban, viszont a tobbi részen maradjon? (Tudom sokat akarok😭)


2022. márc. 25. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy fel vagy puffadva inkább? Ennyi kilóval kizárt hogy nagy hasad lenne.
2022. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
3 kiló futott fel, az meg eloszlott, ha mindenhova ment belőle. 1,5-2 kg amúgy is mozgósúly. A barátod elégedett veled. Nyilván nem vagy dagi. Vagy önértékelési problémád van, vagy testképzavaros vagy.
2022. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Terhesség?


Amúgy meg már ha a párodnak tetszel, nehogy már az izgasson, hogy ezer más ember mit gondol rólad, egyébként sem jellemző, hogy strandon megszólogatnak emberek...


Ami még gyanús szerintem, hogy testképzavaros vagy: nem valóságos a "pocak" csak te hiszed, hogy van.

2022. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... nekem kifejezetten bejön ha egy csajnak van egy kis pocakja.🤷‍♂️
2022. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Igénytelen.


Az exem 170+ cmvel volt ennyi kiló.


Persze ettol meg nem vagy dagi, de ha fejlodesi lehetoseget keresel, adott.


Megvalaszoltam a kerdest, johetnek a "nem hasznos" szavazatok.

2022. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Alapból olyan típusú vagyok, aki hasra hízik leghamarabb. Tényleg van pocakom, nem képzelem be, mondjuk az ő bizalomhiány is rárak egy lapáttal lehet 😅

Amúgy meg utolsó, ezt azért nem nevezném igénytelennek. Az exed pedig akkora magassággal ennyi súllyal szerintem anorexiás. De neked ez a véleményed, elfogadom oke.

2022. márc. 25. 17:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok terhes csak megnőtt az étvágyam és keveset mozgok, ezért híztam. Probaltam h estefele nem nagyon eszek, de csak pár napig birtam..túlságosan szeretek enni😅 Ennek ellenére kevésszer eszek egy nap, de akkor általában jól lakásig. És utána 0 mozgás. Nincs motivaciom pedig sokszor nekialltam edzeni is.
2022. márc. 25. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom! Majdhogynem követelmény, nem hogy zavarjon!:)
2022. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na ez most jól esett :))
2022. márc. 25. 17:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a strandon lévő random idegen emberek véleménye érdekeljen. Semmi gond nincs veled, hidd el, ez teljesen jó súly és ha lett is egy kis pocakod, azzal sincs baj. Üdv, 152cm/29N
2022. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!