Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az undorítónak mondható...

Ezen az undorítónak mondható helyen, az interneten az emberek miért szeretik ennyire a negatív dolgokat megtalálni a másikban?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon csak párszor kaptam dicséretet, de azt, hogy idióta vagyok más meg sem tudom számolni hányszor. Mindezt névtelen, senki felhasználóktól.


Az interneten miért sérteget mindenki mindenkit ilyen merészen?



2022. márc. 25. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*már
2022. márc. 25. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy?
2022. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiadják a frusztrációt gondolom. Az életben lehet, hogy nincsen hangjuk és itt élvezik, hogy ugyanúgy végig olvassák az ő "tanácsaikat" is. Plusz rengeteg a gonosz, rossz indulatú ember. Hányan vannak, akik fb-on is habzó szájjal, minősíthetetlenül beszélnek ismeretlen emberekkel, pedig ott még arc és név is társul hozzájuk. Egy cica fotó alatt is kialakulhat a komment háború, hát még itt. Ahhoz képest még nem is olyan rossz a helyzet. :D
2022. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert az interneten (akar ezen az oldalon) arc nélkül, nev nélkül az távol attól az illetőtől akit fikázik nem kell a szemébe nézni, nincsen következménye. Mivel pluszba még amilyen szutyok országban élünk ahol az emberek be vannak feszülve, így (is) vezetik le azt ha a főnök/asszony/haver/rokon szidja őt, viszont bátorsága nincsen ki állni magáért.
2022. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Milyen kérdést tettél fel, azért az is számít...
2022. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5.

Nem kérdést tettem fel, hanem válaszoltam és egy kedves válaszolóval arról keveredtem utoljára az ő részéről eléggé agresszív veszekedésbe, hogy jó-e a nyár...

2022. márc. 25. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Bunkó.
2022. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"arról keveredtem utoljára az ő részéről eléggé agresszív veszekedésbe, hogy jó-e a nyár..."

Nem mindegy, hogy 13 évesen vagy 113 évesen problémázol-e ezen.

2022. márc. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdéseket vet fel az, hogy valaki azon túl, hogy tanácstalan a kiskerti virágának gondozásával kapcsoltban, miért kommentelget százszámra és képes akár az éjjel kellős közepén húszsoros válaszokat írni egy egy jelentéktelen önismereti kérdés alá. A válaszok nagy része áldozathibáztatás természetesen. Én úgy gondolom, az itteni nethuszárok nagy része igencsak szenved az életben és pont, hogy nekik lenne szükséges egy jó nagy pofon, kézfonákkal, övcsattal elfenekeléssel egybekötve. Ezek az emberek mélyen kussolnak az életben, vagy ha az életben is ilyen nagy pofával bírnak, saccolom hány barátjuk lehet, aki még megtűri őket. Parádé, komolyan mondom.
2022. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!