Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az átlag emberek többsége...

Az átlag emberek többsége mennyire tud verekedni?

Figyelt kérdés

Megvan az az érdekes tulajdonságom, hogy ha ránézek az emberekre, akkor arra (is) gondolok, hogy ha ezzel az illetővel valami konfliktusom lenne, akkor meg tudna-e engem verni?

S 10-ből 10 emberre úgy nézek, hogy igen, darabokra szednie, megenne reggelire.

Ennyire gyenge volnék akkor, ha úgy vélekedek magamról?

Soha az életben nem verekedtem még, nem vagyok egy harcias típus, sőt. Kifejezetten békés vagyok, nem is nagyon akad gondom az emberekkel.

Egyébként a 185 centimhez nem vagyok csak 74 kiló. Tehát puszta fizikai előnyöm sem lenne egy verekedés alkalmával. Az, hogy technika meg pláne nincs meg csak még inkább negatív tartományba sorol...



2022. márc. 25. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

verekedés tudás nélkül nem érsz semmit.

De úgy mind1,ha mostan leblokkolsz,vagy nézzel mint a hülye bunyó közben,és jól el fenekelnek.

Vagy az a fajta,hogy van dezodort meg flipperes bicska és tavesz baktalesz

2022. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Egy erősebb ütéstől KO lenne az átlagembernek, mindenki veszélyesen túlértékeli a verekedési képességeit. Ettől persze simán lehet, hogy 10-ből 10 ember leverne, én is ilyen vagyok.
2022. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy tökre mind1 ki milyen bunyós,most például:

Tegyük fel vékony srác vagy,és tekersz fő úton bicóval,és megállsz pirosnál,és oda lép 2 csávó ,egyik előveszi az rúgos bicskát másik lefog.

Másik eset amikor jó stabil súlyban van(vagyis olyan nyakad van hogy le se lehet tagadni),és nem tudsz bunyózni,de ugyan ez az sztájsz,és most van az a pont amikor bekattansz és kicsavarod az kezéből és elhajtod az bánatba az 2 ugribugrit.

Vagy tegyük fel hogy fain bunyós vagy,és lebunyózod,akkor azért nem jó mert 6-an körbe állnak és hülyére vernek.

2022. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az átlagember semennyire nem tud verekedni. Ha átlagos vagy te is, pár hónap edzés után szarrá vernéd az emberek 90%-át. Aki meg birkózik és bokszol pár évet, az meg az emberek 99%-át b*szná szét.
2022. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!