Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy jól kinéző lánynál...

Ha egy jól kinéző lánynál bepróbálkozok, úgy hogy én kb átlag(alatti), kinézettel rendelkezem, akkor ő azt lealacsonyítónak érzi és elküld a fenébe ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 4. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, én nem tudom ki-mit érez lealacsonyítónak. De általában a lányok válogatósak, úgyhogy lehet csak szimplán nem fogsz neki tetszeni, és semmilyen gondolata nem lesz ezen kívül.
2022. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A szépség relatív, az ízlés pedig szubjektív. Tehát te úgy látod, ő jól néz ki, magad meg átlag alattinak tartod, de simán lehet ám, hogy épp te vagy az esete.
2022. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha a fenébe éppen nem is küld, de nemigen fogod érdekelni. A szép lányokra sokan nyomulnak és valszeg nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. No de egy próbát megér, mi bajod lehet? Láttunk már karón varjút.
2022. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: a kérdező szerint szép, nem a társadalom szerint. egy számomra csúnyácska lány neked lehet a világ leggyönyörűbb lánya. szóval na... :)

kérdező, veszíteni valód nincs, lehet te vagy az esete, ezt nem tudhatjuk :) de lehet akár a te önértékeléseddel is gond..

2022. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez két dologtól függ.

1. Mennyire beképzelt / durva önértékelési problémákkal küzdő csajhoz mész oda.

2. Az átlag alatti kinézet az igénytelenség miatt van, vagy rossz genetika miatt.


Lealacsonyítónak akkor fogja találni, ha:

- igénytelen vagy, ő meg igényes... mert azért akkor elgondolkodik az ember, hogy "ez lenne a szintem, amikor én mindent megteszek a szépségemért, és akkor egy szakadt ruhás, büdös ember jön ide nagy mellénnyel ismerkedni?"

- ha csak rossz a genetikád, akkor abban az esetben fogja a leányzó lealacsonyítónak gondolni, ha paraszt (és azt hiszi, hozzá csak a szupertökéletes külsejű pasasok járulhatnak oda), vagy ha nagyon durva önértékelési problémái vannak (azaz a saját értékét a szépségétől, és az "udvarlói" minőségétől, jóképűségétől teszi függővé)


Egészséges önértékelésű, normális nő nem fogja ezt lealacsonyítónak találni - az más kérdés, hogy az nem jelenti azt, hogy össze fog vele jönni, ha nem tetszik neki.

2022. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írod átlag alatti kinézeted van,ha van ez mellett pozitív tulajdonságod amit a nők szimpatikusnak találnak pl. pénz(nem pár millió),hírnév,hatalom akkor simán bepróbálkozhatsz,lesz "kapás". Sőt, ha látják vagy tudnak a nők erről a pozitív tulujdonságodról akkor ők fognak kezdeményezni!

Ha nincsenek ilyen tulajdonságaid akkor nehéz ügy lesz,de próbálkozni lehet, a nagy számok törvénye...


5ös válaszoló!

Ezzel nem értek egyet!

"Az átlag alatti kinézet az igénytelenség miatt van, vagy rossz genetika miatt."


Van több ismerős férfi aki átlagos kinézetű,de ápolt,igényes,diplomás,jó munkahelye van stb,de mégis azt mondja nehéz párt találni.


Az igazság az,hogy még az átlag alatti nőknek is a helyes,izmos,gazdag pasi kell,de még az olyan nőknek is akinek nincs sem külső sem belső pozitív tulajdosága,ráadásul még csóró is. Ha nem ilyen egy férfi akkor szóba sem állnak vele,max addig amíg kiderül,hogy a férfi akar valamit utána lepattintja,a kis egójának jól esik a simogatás.


Szóval még az átlagos vagy átlag alatti,de még az az alatti nőknek is hatalmas igénye van (és túl nagy arca ),mert ugye nekik a helyes gazdag pasi jár mert p-ina van a lábuk között amiért a férfiak epekednek.


Erről mondjuk a férfi társaim is tehetnek,mert még a legcsúnyább igénytelen ápolatlan nőnek is udvarolnak,bókolnak, hátha kapnak p-inát. Facebookon néha benézek a társkereső csoportokba,a legviccesebb és legszánalmasabb amikor a 3gyerekes csüngőhasú putriszökevénynek aki a sparhelt vagy a putri előtt pózol vagy a 50körüli leépült "milfnek" írogat 40-50 férfi a képe alá,hogy csinos vagy,de szép vagy,bombanő vagy beszélgessünk stb. :D


Ha egy olyan nő kitesz magáról képet akinek jó vagy jobb teste van,de az arca csúnya vagy átlagos,akkor a férfiak már olyanokat írigatnak,hogy istennő vagy,bombanő vagy :D


Szóval kedves férfi társaim ti is tehettek arról,hogy a (legalja)nőknek ilyen igényei és elvárásai vannak. Azért,hogy egy kis p-inát kapjatok képesek vagytok még az átlagos vagy átlag alatti nőknek udvarolni,bókolni,körbe rajongani, ez miatt van még a legcsúnyább nőknek ilyen nagy arca és ilyen elvárása.

2022. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Nem vonom kétségbe azt amit leírtál. Biztos így van.

Viszont ezek alapján akkor egy átlagos vagy csúnya arcú nő már inkább "kösse fel" magát, és ne is keressen párt magának?

Valahogy csak meg kellene találnia egy "csúnya" nőnek is a párját.

Értem én, hogy tegye lejjebb a lécet. De szerintem mindenkinek joga van próbálkozni, aztán ha jobb pasit/nőt kap mint ami az ő kategóriája lenne, akkor ahhoz is joga van.

Nem minden nő él vissza azzal ami a lába között van. Biztos vannak sokan akik ilyenek, de vannak még rendes, tisztességes nők.

A nagy többség sosem regisztrálja magát semelyik társkeresőre.

2022. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy viszonylag vonzó nőnek tartom magam. Vagy àtlagosnak, nem tudom, olyan 7/10. 40-es a ruhaméretem, kerek vagyok ahol kell és ez szerintem szexi. Nem találtam még meg a párom. És nem azért mert hatalmas elvárásaim lennének, hanem mert nem vagyok társasági lény és a társkeresőzés nem igazán jött be. Akik nyomultak, szerintem úgy vélték, hogy nekem bizonyára nincsenek nagy elvárásaim, mert egy teltkarcsú nőnek nem lehet?


Sajnálom, de akin már 20 kiló felesleg van, az számomra sem vonzó, ahogy a dohányzás és az ivás sem, mert egyiket sem űzöm.

2022. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,van kivétel ezt elfelejttem leírni,csak kevés! Mondjuk itt a gyakorin minden nőnek csak a belső értékek számítanak,a külső és a pénz másodlgos! :D


7-es

Egy csúnya nőnek is joga van párt találni,a jobb kategóriából is.

Próbálkozni lehet, ha nem probléma a folyamotos elutasítás. Egy gazdag helyes férfi aki válogathat nem egy átlagos vagy az alatti nővel fog szóba állni,de előfordulhat akár ilyen is.



De amúgy az a helyzet,hogy még egy csúnya arcú (nagyon) kövér formátlan testű ápolatlan igénytelen nőre is nagy a kereslet, azért mert p-inája van. Még egy ilyen nő is könnyebben talál párt vagy alkalmi partnert mint egy átlagos kinézetű vagy csúnya férfi aki ráadásul még nem is tehetős.


Amúgy van az ismerősi hálómban 3nő. Ami közös bennük,hogy szegények és ebből kifolyólag ápolatlanok,hiányos vagy rohadó fogak stb. Ráadásul kissebb vagy nagyobb szellemi fogyatékossága van mindháromnak,de még ők is kapnak ajánlatokat a férfiaktól,sőt még barátja is volt mindháromnak :D Mondjuk azok a férfiak is olyanok voltak...


Ezzel azt akarom mondani,hogy egy nőnek elég ha p-inája van és körberajongják a férfiak,szóval a nőknek sokkal egyszerűbb a párkeresés vagy az alkalmi partner keresés.


Még mielőtt azt írnátok,hogy incel vagyok vagy soha nem voltam nővel... voltam már több nővel,voltam 10évig házas :D

2022. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy szerintem kifejezetten szép munkatársam, meg szoktuk beszélni, kit tartunk helyesnek a vendégek közül, és kit nem, és sosem értünk egyet. Akiket én vonzónak tartok, azt ő nem, és fordítva.
2022. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!