Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltatok most hétvégén?...

Mit csináltatok most hétvégén? Jövő hét hétvégére mit terveztek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, köszönöm.

2022. márc. 27. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Éjfél körül a 20. sör után bealudtam.Nemrég keltem, most meg kúrálom magam, hogy tudjak menni.
2022. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szombaton meló volt, ma csak pihi meg a helyi meccset megnéztem élőben. Jövő héten vasárnapra elméletben megint meló, de azt majd hétfőn lebeszélem, hogy nem vagyok hajlandó már megint hétvégén melózni.
2022. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy kis zölddel és egy sörrel olvasgattam egy parkban heverészve. Jövő héten is ezt tervezem.
2022. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Jövő héten megyek szavazni.
2022. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Tegnap a karanténban lévő szüleimnek vásároltam be és gyakoriztam, ma az utóbbihoz társult a holnapi zh-mra való tanulás.

Jövő héten én is megyek szavazni.

2022. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

A lánnyal akivel randizgatunk voltunk edzeni, kreativ hobbizni, dugtunk, finomakat ettunk, filmeztunk. Ma delutan tesom jott at, este a fiukkal jatszunk. Jovo hetvegen szavazni fogok, es lazulni hasonlokepp.


33F

2022. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Tegnap munkanap volt, oktatásokkal. Este iszogattunk egyetemi csoportársakkal, de csak 2-3 órát voltunk, mindenki fáradt volt vagy nyűgje volt valahogy...

Ma Vivicittá 7 km-es távon voltam, este nagyon minimális házimunkával punnyadás, neten olvasgatás lesz, esetleg megnézek egy filmet, ha találok jót a Netflixen minimális erőfeszítéssel (minimális keresgéléssel).


Elképesztő élmény egy futóverseny, futóesemény, akár akkor is, ha egyedül megy az ember.


Jövő héten lehet, hogy túrázni fogok, a többit nem tudom. Szerintem fog kelleni egy kicsit beadandózni is. :(

2022. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Tegnap a barátaimmal iszogattunk, társasoztunk egy parkban. ma itthon pihenek, filmezek. Jövő héten bulizni megyek, vasárnap szavazni. 26/L
2022. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos tegnap nagyon fáradt voltam, 6 nap edzés után és elaludnom is nagyon későn sikerült így a tegnap java része csak henyéléssel telt, este pedig buli szerűség, de megint későn feküdtem így a mai nap sem eredményes. De legalább volt egy 30 perces bemelegítő edzés a hétköznapokra.
2022. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Ezért utálom a nyarat, részegek a szabadban.
2022. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!