Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túlzás 25 évesen minden...

Nem túlzás 25 évesen minden hétvégén bulizni meg inni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne már ember! És a hét többi napjával mi lesz??
2022. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

9-es vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva, amikor észérveket írtam. Agybutító hülyeségekre minek költeni a pénzt?

Csak mondom, akik leitatnak nem érdekli őket mi van veled, sőt még le is videóznak, felteszik Instára és röhögnek rajtad.

2022. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
#12 Csihadj oszt eriggy dógodra! Semmit nem ír arról, hogy sokat vagy keveset, kérdésre tisztázza, hogy beszélgetés későig. Nem tűnik annak, aminek a te vadállat fejed képzelni szeretné.
2022. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Abszolúte nem lehet bízni bennük. Leitatják, levetkőztetik, majd levideózzák és felteszik Youtubera.. Mégis kinek hiányzik ez? Detoxba kerülni talán jó dolog? Nem hinném. Hányásban fetrengeni sem jó dolog...
2022. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem tudom, én azért pár hetente iszogatok csoporttársakkal, munkatársakkal vagy régebbi barátokkal, de nem fetrengünk hányásban és nem kerülünk detoxba és ennyi alkoholt szerintem még elvisel a szervezet.
2022. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Aztán majd a "haverok" szétküldik mindenkinek az így készült képeket, videót. Na ennyire lehet megbízni bennük, semennyire....

Kiröhögik, mert persze csak baleknak tartották és alig várták, hogy belerángassák valamibe részegen..

Felteszik a netre, onnan pedig még a Jóisten sem tudja eltüntetni és csodálkoznak majd, ha öngyilkosságba kergetik szegény gyereket..

2022. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
16-os vagyok, jah és én csak utolsó szemétládának tudom tekinteni azt, aki részegen levideóz egy kiszolgáltatott embert, pláne ha megalázó helyzetben van.
2022. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Jó, de nagy valószínűséggel téged se fog többször már levideózni senki részegen, hiába haragszol az idők végezetéig!
2022. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ameddig nem hóttrészeg minden hétvégén, addig sztem ez még 40 évesen sem túlzás (nyilván ha gyereke van az illetőnek, vele töltsön elég időt).
2022. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!