Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túlzás 25 évesen minden...

Nem túlzás 25 évesen minden hétvégén bulizni meg inni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is ismerek aki 35 évesen is még ezt csinálja.
2022. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz bulizás alatt?



Én amúgy ennél otthonülősebb vagyok, de nem érzem túlzásnak.

2022. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es. vagy azt hogy szórakozóhelyen táncolás, vagy azt hogy házibuliban/kocsmában beszélgetés hajnalig a barátokkal
2022. márc. 27. 17:34
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Kinek mi annyi idősen szinte csak aludni jártam haza, most meg örülök ha itthon vagyok :d nem hetente kb szoktam menni valahova.
2022. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

3



Én pl kocsmában beszélgetni szeretek, de max olyan éjfélig. Diszkózni nem, 5-ször voltam életemben, elég is volt.


Kocsmázni is úgy szeretek sokszor, hogy van előtte bowling, biliárd, mozifilm, valami közös sport stb.

2022. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha jól érzed magad, akkor nem túlzás. Rövid az élet, fald nagykanállal még lehet.
2022. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha valaki szereti erre elcseszni a pénzét, akkor egészségére.
2022. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem! Pár év múlva nem azon fogsz nosztalgiázni, hogy jajj de jó volt egész hétvégén otthon netflixezni, hanem hogy az egyik haverod milyen hülyeséget csinált a buliban vagy milyen jól érezted magad.
2022. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a piálás, meg a bulizás a lehető legnagyobb időpazarlás a világon. Az egészséged leromlik tőle, károsítja az agyat és a májat.

Ha nem tudsz mértéket tartani, akkor a saját hányásodban fetrengsz majd és irány a detox Zacher bácsihoz. Vagy csinálsz valami nagy hülyeséget, a haverod levideózza, felteszi a netre és röhög rajtad ország-világ, azt a szégyent sose mosod le magadról.

Szóval se az ivászattal, se a bulizással nem vagy beljebb az erdőben, cserébe akár 1 húzással tönkrecseszheted az egész életedet..

Ehelyett inkább olvass könyvet, menj moziba és színházba, kultúrálódj, fejleszd magad, sportolj valamit, vagy járasd csúcsra egy hobbidat.

2022. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

8


Nem tudom eldönteni, melyik jobb....

2022. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!