Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi okozza a rémálmokat?

Mi okozza a rémálmokat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja van ez. Felriadok èjjel. Pedig sosem eszem későn. Nem nézek semmi olyat. Békésen élek. Mèg is sokszor nagyon rosszat álmodom. Fel riadok. Voltam pár hónapja ilyen hites gyülibe ott valami démonról meg boszorkányokról x

Pokolrol beszéltek azóta félek kb pedig nem is gondolok ezekre


2022. márc. 28. 04:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fel nem dolgozott lelki dolgok és a tudatalattink okozzák. Esetleg nézz utána, hogy amiről álmodsz, az mit is jelent valójában.
2022. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az agyunk éjjel dolgozza fel a rossz tapasztalatokat. Az embernek ilyen párszor előfordulhat az élete során, de szükségszerűen nem feltétlen kell ennek ismétlődnie, hiszen mikor, pozitív dolgokkal töltöd meg a fejed, a negatív dolgoknak nem lesz helye.
2022. márc. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok stressz

Sok horrorfilm

2022. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én horror regényeket írok, és kizárólag csak ilyen álmaim vannak, de már az évek során megszoktam. Mit kell ezen kiakadni...
2022. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szekteba járni se n M lesz gond. Amúgy volt már.
2022. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne jarj szektaba.
2022. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!