Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ti is így tapasztaltátok?

Ezt ti is így tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném hogy senkit sem szeretnék a kérdésemmel megbántani, és nekem semmi bajom nincs ezzel, csak egy általam megfigyelt jelenségről érdeklődnék, akik velem hasonló korúak vagy idősebbek esetleg ti is úgy tapasztaltátok hogy az én korosztályomban (16-20 évesek) a lányok többet böfögnek mint a fiúk, mert én jóval többször hallottam lányokat mint fiúkat.Egyszer egy tanárnőm is beszélt erről hogy szerinte is inkább a lányok szoktak és nem a fiúk (16-20 éves korosztály), kicsit túl beszéltem a lényege a kérdésemnek hogy ezt ti is így tapasztaltátok e?

2022. márc. 29. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként 20/f vagyok.
2022. márc. 29. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

21L

2022. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem...

19f

2022. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút NEM.
2022. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén szólva én se lányt, se fiút nem hallottam böfögni.

De nyilván nem azonos körökben mozgunk.

2022. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
20/L sajnos igen és baromira irritáló:D főleg gimiben volt jellemző.
2022. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy épp ellenkezőleg, hogy a fiúk ebben a korban még éretlenebbek nagy átlagban, ezért többször hívják fel a figyelmet rá, ha böfögtek, hogy minél nagyobb poént csináljanak belőle, tehát inkább úgy tűnhet, hogy ők böfögnek többet, de valószínűleg semmi köze ennek az emésztési(?) jelenségnek a nemekhez, vagyis ugyanannyit böfögnek a fiúk is mint a lányok.
2022. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!