Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen az életem...

Hogyan legyen az életem akció-vígjáték?

Figyelt kérdés
Másoknak tök izgalmas életük van, én meg csak punnyadok. Hogyan legyen izgalmas és vicces az életem?
2022. márc. 30. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Ne akarj izgalmas életet... A kiszámíthatóság sokkal jobb. Az izgalom sokszor egyet jelent a bosszúsággal.
2022. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az izgalomnak pont az lényege, hogy nem tudod, pozitívan vgy negatívan jössz-e ki belőle.

De tényleg unalmas az életem. :(

2022. márc. 30. 14:45
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor tedd izgalmassá - hagyd ott a munkahelyedet, és próbálj izgalmasan nem éhenhalni
2022. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

8 évet húztam le a Csillagban.

Előtte is izgalmas életem volt, a 90-es évek egyéb dolgaiban itt ott megjelentem én is, meg az embereim is.

Most már nyugdíjas vagyok,vagyis nyugdíjaztam magam,lett elég lovém hogy vettem Mallorcán egy kis tengerparti házat, olyan 600nm,és élvezem ahogy a tenger hullámzik, meg néha ide írok.

Olle

48F vállalkozó

2022. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még suliba járok. :(
2022. márc. 30. 14:52
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Ne izgalmas életet akarj. Illetve kiélheted az

izgalmakat majd a pároddal, házastársaddal szexben, vagy videójáték során. Megvannak ennek a helyei, de akik izgalmas életet akarnak, azokból általában gengszter bűnözők lesznek.

2022. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát ne punnyadj!

Ülj fel a buszra, menj el valahova, beszélgess emberekkel, építs kapcsolatokat, hozz össze valamilyen közösséget, stb.

2022. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már kaptam olyan tanácsot, hogy raboljak bankot. :D
2022. márc. 30. 14:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Olee-ra ne hallgassál.Egyszer írt nekem is egy kérdés alá, majd párszor dumáltunk,mondta ha valami érdekel, másnap egy kv valami belvárosi helyen.

Nos ezt úgy képzeljétek el,jött valami olyan fószer, akire kapásból 20 évet mondanék,nem 8 év csillagot, de a kinézet is olyan volt, hogy a pincér remegő hangon kérdezte meg tőle, uram, mit óhajt inni?

erre levágott neki olyan szöveget rendelés gyanánt hogy vagy 2 liter víz lefolyt szerencsétlen pincérről.

2022. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, anélkül fogok meghalni, hogy valaha életem volna. :(
2022. márc. 30. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!