Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen az életem...

Hogyan legyen az életem akció-vígjáték?

Figyelt kérdés
Másoknak tök izgalmas életük van, én meg csak punnyadok. Hogyan legyen izgalmas és vicces az életem?
2022. márc. 30. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok filmet néztél. Senkinek nem ilyen az élete, mint te elképzeled.
2022. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Különben meg kérdező, menj el csajozni!

Én ennyi idősen hol ide, hol oda jártam csajozni. Fehérvár, Bp, Tapolca... volt hogy vasútállomáson aludtam másfél liter sör meg fél doboz cigi társaságában, volt hogy éjjel 2-kor csövesekkel csöveztem Győrben, ...

De olyan is volt, hogy csak úgy elmentem bicajozni amerre láttam, egy hídnál megláttam egy csajt, leálltam dumálni vele.

Ilyeneket lehet csinálni. Olyasmit ne csinálj, aminek komoly negatív következményei lehetnek (vagy ha csinálod, akkor nagyon ügyesen csináld :)).

2022. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, a filmek mindig eltúlozzák a valóságot, de olyan jó lehet olyan embernek lenni, akivel mindig történik valami.
2022. márc. 30. 15:42
 14/14 anonim ***** válasza:
A punnyadás és az akciófilmes izgalom között azért még vannak fokozatok. Ha azt akarod, hogy történjen veled valami, tegyél róla. Legyél proaktív.
2022. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!