Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik alárendelik magukat a háziállataiknak?

Figyelt kérdés

Teljesen megértem azt, ha valaki jobban szereti a kutyáját, mint az embereket, én is jobban kedvelem az állatokat.

De akik anyuka kicsi cuncumókuskájának nevezik a kutyájukat, úgy beszélnek vele, mint egy elkényeztetett gyerekkel, a kutya mindenek fölött, ha a kis patkány odakap valakihez, még büszkék is rá, hogy milyen ügyes. Ráköltik minden pénzüket, gusztustalan ízlételenségekbe öltöztetik őket, róla szól az egész életük, inkább nem mennek orvoshoz, csak a kutya egészségével, kajával, játékaival foglalkoznak, azok számomra eléggé visszataszítóak. Jaj, rossza anyuka vagyok, csak 3 kicsi juticsontocskát hoztam neked, pedig te többet érdemelsz..(és hasonlóknak voltam fültanuja). A világ legtermészetesebb dolgának várják el, hogy mindenki ugyan úgy érezzen a kutyájukkal kapcsolatban, mint ők.

Kíváncsi vagyok, hogy ez szerintetek "normális"?



2022. ápr. 1. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi vagyok, hogy ez szerintetek "normális"?"

Nem.

2022. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem normális.Biztos üres az ilyen ember élete.Nincs gyereke az is tuti mert ha lenne akkor nem érne rá ennyit foglalkozni a kutyával,macskával.Nekem is van nyulam és nagyon szeretem de azért van egy határ.
2022. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy az. Neki az. Én azt szoktam mondani hogy két fàraó kiszolgálja vagyok. Két macskám van. Imádom őket ők is engem. Ha tudnának beszélni le is bántanak amikor a csirkemellet sütöm.
2022. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Fedélzeti problémásak, valamit kompenzálnak vele.
2022. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ja fedélzeti problémás vagyok mert meghalt a lányom és nem akarom megölni magam. Van kihez hazajönni.
2022. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Valaki ezt úgy műveli, hogy nem látja senki, mert cikinek érzi.

Valamilyen szinten mindenki ilyen, akinek háziállata van, mivel egy állat nem tud gondoskodni magáról.

Én is tudomásul vettem, hogy páran kikerekedett szemmel nézték, ha simogattam a kutyámat.

Nem vagyunk egyformák.

2022. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Itt vannak, köztünk vannak, pontozgatnak!:))

Félreértés ne essék, nekem is volt kutyám, állatmentéssel is foglalkoztam 10 hosszú évig, de azért mégiscsak volt egy határ: én ember vagyok, ő pedig állat. Nem a gyerekem, nem a feleségem, nem a csecsemőm.

És egyedül éltem sokáig, de nem úgy oldottam meg, hogy vettem egy bichont és kiutáltam rajta kívül mindenkit az életemből, hanem megpróbáltam nyitni, fejlődni. Persze, segítettek a magányon az állatok. De nem azért tartottam, hogy feltétel nélküli szeretetet nyerjek tőlük, hanem azért, hogy gondoskodhassak valakiről, ne legyen teljesen üres a ház.

6# ne haragudj de nem arról beszéltem, hogy felháborító, ha valaki megsimogatja a kutyáját..azért csak érzékeled a különbséget a kettő között.

2022. ápr. 1. 10:49
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Irritál, ha valaki ilyen. A kutya bár szerethető állat, de sosem lesz családtag. Egy állat marad mindig is. Házőrző általában.

Mentett kutyám van, de marad kint házőrzőnek.

Anyám nem ennyire, de ő is mániákusan szereti a kutyáját. Egy ágyban alszik vele, meg ő az "anyja" apám az "apja". Herótom van ettől. És akkor csodálkozik, hogy nem akarom, hogy az unokája ott aludjon köztük meg a kutya mellett. Hát nekem ez undorító.

2022. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Én sem aludnék állattal.Nem mert nem szeretem de ez nekem már sok.Aludhat egy szobában velem úgy hogy van egy külön kis alvóhelye.

Ágyra nem jöhet fel semmiképp.

2022. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

"én ember vagyok, ő pedig állat"


Az ember az állat részhalmaza.

2022. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!