Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik alárendelik magukat a háziállataiknak?

Figyelt kérdés

Teljesen megértem azt, ha valaki jobban szereti a kutyáját, mint az embereket, én is jobban kedvelem az állatokat.

De akik anyuka kicsi cuncumókuskájának nevezik a kutyájukat, úgy beszélnek vele, mint egy elkényeztetett gyerekkel, a kutya mindenek fölött, ha a kis patkány odakap valakihez, még büszkék is rá, hogy milyen ügyes. Ráköltik minden pénzüket, gusztustalan ízlételenségekbe öltöztetik őket, róla szól az egész életük, inkább nem mennek orvoshoz, csak a kutya egészségével, kajával, játékaival foglalkoznak, azok számomra eléggé visszataszítóak. Jaj, rossza anyuka vagyok, csak 3 kicsi juticsontocskát hoztam neked, pedig te többet érdemelsz..(és hasonlóknak voltam fültanuja). A világ legtermészetesebb dolgának várják el, hogy mindenki ugyan úgy érezzen a kutyájukkal kapcsolatban, mint ők.

Kíváncsi vagyok, hogy ez szerintetek "normális"?



2022. ápr. 1. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális,ezek sérült emberek.
2022. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 after stroke ***** válasza:
77%
Mi a véleményem róluk? Az, hogy gombamód szaporodnak. Gyereket nem vállalnak, de a természetes ápolási ösztönüket valahol ki kell élniük.
2022. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha valaki nem nyalja ki a kutyája seggét, már le kell pontozni? Hát nem gyengén beteg emberek vannak, megéri normálisan válaszolni ebben a kategóriában bármire... Ja nem. Kérem ide is a piros pacsit! 😘 Aztán cuppantsatok a kutyátok seggére egy nagyot!
2022. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy jelentkeztek még normális emberek, akik szerint ez így nem oké. Azért kérdeztem, mert az utóbbi időben jónéhány ilyennel találkoztam, akik béna köcsögnek tartottak, amiért nem követtem őket a saját kutyájuk iránti rajongásban, nem "ettem meg az édes kicsi lelküket-mancsukat". Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2022. ápr. 2. 21:03
 15/16 anonim válasza:
100%
Én kutyatréner vagyok, napi órákot (4-5) foglalkozok a kutyáimmal. De ilyet, hogy "Jaj, rossza anyuka vagyok, csak 3 kicsi juticsontocskát hoztam neked, pedig te többet érdemelsz" sosem mondanék. Én is többet költök rájuk mint magamra. Itt az a baj, hogyha ehhez a viselkedeshez hozzajarul az, hogy a kutya nevelelten. Hogyha ezen kivul az embernek van mas kapcsolata, es az ennyi "foglalkozasban" az is benne van, hogy neveli, akkor nincs vele gond.
2022. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a "jobban szeretem az állatokat,mint az embereket" duma is elég gáz. Az állatok nem helyettesítik a szociális kapcsolatokat, illetve egy embert az állattal összehasonlítani nem is kell,mert semmi értelme. Továbbá elég ostoba, egoista személyre vall,ha azért szeretsz egy élőlényt,mert nálad alacsonyabb rendű,azaz nem beszél,nem szól be,nem fogalmaz meg kritikát veled szemben. Mert gondolom, ha megkérdezné,hogy mikor takarítasz már ki és mikor találsz már jobb állást,rögtön nem is szeretnéd annyira :D
2023. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!