Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit lehet "kockának" nevezni?

Kit lehet "kockának" nevezni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom szerint nagyon kocka vagyok pedig munkanapokon csak 5 órát játszom, kivéve szabadnapokon akkor 10 órát.

2022. ápr. 1. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki szerint más. Van aki mindenkit kockának hív aki napi 5 percnél többet játszik, más csak azt aki már a munkát is hanyagolja azért hogy gamelhessen.
2022. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%
Te nem kocka vagy, hanem játékfüggő, nem ugyanaz.
2022. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

#2

Nem feltétlenül függő. :D

Ennyiket én is simán szoktam játszani ha épp úgy van időm. A függőség ott kezdődik ha már elhanyagolsz emiatt fontos dolgokat (szociális kapcsolatok, munka/tanulás, extrém esetben fizikai szükségletek) és totál kiborulsz ha nincs meg a napi x óra játék.

2022. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlenül függő, régebben én is ennyit játszottam és simán abbahagytam amikor elkezdett más érdekelni, nem kellett leszokni vagy ilyesmi.

Amúgy az én tapasztalatomban kb. mindenkit kockának hívnak akit érdekelnek a videojátékok vagy néz animét.

2022. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%

Az aki nagyon sokat játszik, de ezt nem tükrözi vissza a skillje.

A gamer az játszik de van tehetsége hozzá. A 2 közt van differencia.

2022. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Ja és illetve a kocka az, aki nem képes letenni, függ tőle. (5-ös voltam)
2022. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

3,4:

Ne haragudjatok, de aki munkanapokon 5 órát, szabadnapokon 10 órát játszik, az kizárt, hogy ne hanyagoljon el minden mást. Vagy hogy lenne erre másképp ennyi ideje? Én is szeretek játszani, de ha ennyit játszanék, semmire nem lenbe időm.

A kocka szót meg ne degradáljuk már úgy, hogy olyanokra használjuk, akik szimplán játékfüggők. Az igazi kockák nen csak játszanak, hanem informatika, matematika v#agy természettudományok területén fanatikusként le is tesznek valamit az asztalra. Manapság simán belekeverik sokan a geek és nerd-ök közé a dumbokat is.

2022. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Szoktam animét nézni is bár szezononként max 0-3 ami végig le tud kötni.

Játékidőm lehet több is ha úgy adódik hogy nincs más dolgom, de évi 1-2 hét van amikor kevesebb pl szülö rokon látogatás vagy baráti találkozó, ezek nagyon ritkák viszont.

Munkám elvégzem de nem akarok feljebb kerülni élvezem a több szabadidőt viszonylag kevesebb felelösséget.

Játékokban a nagyon kisrétegnek szóló játékos játékos elleniek érdekelnek(összetettebbek elvontak de magas a győzelmi arányom 65-80%). Egyjátékossal alig játszom.

2022. ápr. 1. 12:25
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

#7

Miért lenne kizárt? Ma pl. 4-kor hazaérek munkából, 5-ig takarítgatok, kb éjfélig, kettőig szabad vagyok, "kockulós" estét tervezek. Oké, a péntek nekem kicsit rövidebb munkanap, de a többi napon is 5-re otthon szoktam lenni és este 11-12 óra körül fekszem le. Gyors takarítás, főzés mellett simán bele tud férni pár óra játék.

Szabadnapok meg 24 órából állnak, mondjuk 8 óra alvással, marad 16 óra, abból ha 10-et játszok akkor marad 6 óra, annál többet akkor se lennék hajlandó SZABADNAPON melózni ha nem játszanék, hanem pl. túráznék, kertészkednék vagy olvasnék...

Maximum olyasmiket "hanyagolok el" emiatt, amit amúgy se csinálnék. :D

2022. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Az aki nem mozdul ki, és a szabadidő nagy részét számítógépen játszik vagy valami hasonlo
2022. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!