Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy egy "kockának" nincs magánélete?

Figyelt kérdés

Tehát nem értem én is rengeteget játszom számítógépes játékokkal, vagy éppen egésznap a gép elött rohadok (nyilván amikor megtehetem), ha éppen nincs munkám stb. Lásd még most is itt vagyok a gép elött:D , de a lényeg az hogy ezek mellett , ha elmegyek valahova bulizni , vagy valami egyáltalán nem vagyok az a zárkozott típus csak nagyon ritkán de legtöbbször egyéjszakás kalandjaim vannak meg én vagyok a társaság központja MINDIG , és velem akar beszélgetni a legtöbb ember. Álltalában egyedül járok mindenhova, mert azért nem vagyok oda az emberekért kocka módjára , de akkor is beszélgetnek velem soha nincs az ,hogy nem találom meg a társaságomat. Szóval nem értem, és akkor néha így random emberek a fejemhez vágják ,hogy mennyire kocka vagyok hogy egésznap a gép elött ülök. Mindenkinek úgy képzeli el az ilyen embereket, hogy dagadt állatok tény, hogy sok ilyen is van, de én pl 190 cm 90 kg vagyok sportos testalkattal annak ellenére, hogy lusta vagyok. Tudom kicsit nagyképűnek tűnhettem a leírások alapján, de tudom hogy nincs mire de akkor is jól esett:D

Szóval mit gondoltok úgy önmagából az ilyen emberekről??

24/f


2016. szept. 10. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom aki egész nap a "gép előtt rohad" az kocka. Sokan játsznak, használják a gépet, de aki nem képes hajnali 3-körül leszállni a gépről az kocka. Nekem sok ilyen ismerősöm van, melóban suliban majd megdöglenek, annyira fáradtak, állandóan betegek, mert nem alszanak rendesen és legyengült a szervezetük. De mégsem képesek változtatni. Ez nekem gáz, szerintem hosszú távon senki nem akar ilyen párt (és sajnos nők is egyre többen vannak :( )
2016. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kockák többségének nincs magánélete vagy nem túl komoly. Mondom ezt úgy, hogy néha én is játszok. Ettől függetlenül éltem koleszban kockákkal összezárva és láttam őket.

Vannak olyanok, akik szépen belövik a dolgokat és nincs gondjuk. Játszanak is, de nem függők, nem viszik túlzásba és van magánéletük is.

Te pedig tényleg nagyképű leírást írtál, ami ráadásul irreális! :D Egész nap játszol, bulizni mész, egyéjszakásaid vannak, mindig a társaság középpontja vagy és sportos testalkatú is. Engem csak az érdekel, hogyha még lusta is vagy, mikor teszel a sportos alkatodért? :D

2016. szept. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!