Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan kevés szép...

Miért van olyan kevés szép ember a világon?

Figyelt kérdés

A szépség relatív, de azért mégis vannak olyan példák, amik meghatározzák, hogy kire lehet azt mondani, hogy szép.


Például fiatal Angelina Joule:


[link]


Vagy a fiatal Brad Pitt:


[link]


szép emberek voltak, és ma is jól tartják magukat, jobban, mint átlag középkorú ember.


Az emberek többsége átlagos szintű. Tehát tisztán átlagos, átlag alatti vagy átlag feletti. Illetve vannak a csúnya emberek is, de ez a kérdés nem róluk szól.


Miért van az, hogy a kivételesen szép gének ilyen ritkák a populációban?


2022. ápr. 1. 19:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Még valami:


Alan és Barbara Pease is azt mondják a könyvekben (A testbeszéd enciklopédiája) hogy a szép emberek kevesen vannak.

2022. ápr. 1. 19:29
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rèm unalmas lenne, ha a többsèg szèp lenne. Ìgy legalább különlegesek.
2022. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van sok szép, attól még hogy számodra nincsenek szem előtt.


Azt se mindegy, hogy valakit fizikai munka közben látsz szépnek, vagy pedig egy gálán, amire napokat készült.


Az élet viszontagságai is oda tudnak tenni a szépségnek, meg a plasztikai sebészet ...és még lehetne folytatni a sort.

2022. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagy csúnya, csak kevés a pénzed.

Rengeteg ember klasszisokkal jobban nézne ki önmagához képest, ha milliókat költhetne magára mint a sztárok.

2022. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4


Én nem tartom magam csúnyának.


Az igaz, hogy pénzzel jobban lehet kinézni, de egy igazi csúnya emberen az sem segítet.


Rumer Glenn Willis például ki rudja mennyit költött már magára, de ettől függetlenül egy csúnya ember:


[link]


Soha nem lesz olyan szép, mint az anyja, Demi Moore:


[link]

2022. ápr. 1. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normál eloszlás. Ha minden ember szép lenne, akkor mindenkit átlagosnak látnál. Aki szép, azt azért látod szépnek, mert kitűnik számodra a tömegből.
2022. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

De, nagyrészt pénzfüggő. És ugye az emberiség összes vagyonának 80%án az emberek mindössze 20%-a osztozik, míg a 20%nyi vagyon a 80%é.


Persze vannak csúnya celebek és szép átlag emberek, de nagyrészt azon múlik hogy ki mennyit költ magára. Sok szép ember ha szegény lenne megcsúnyulna.

2022. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Pitt tényleg helyes volt, Angelina-t soha nem értettem mitől nagy szám. Szerintem bármelyik egyetemi évfolyam tele van vonzóbb nőkkel.

2 "Szerintem rèm unalmas lenne, ha a többsèg szèp lenne." Ha szép/helyes vagy, biztos. :D Amúgy szerintem egyedül az nyomasztó mikor valaki tényleg egy génlottónyertes és egy rideg pöcs/p*csa.

2022. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont attól szépség a szépség, hogy ritka. Ha (szinte) mindenki szép lenne, valójában senki nem lenne “szép”, csak átlagos.
2022. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én személy szerint sok számomra szép embert látok minden nap, és az általam csúnyának tartott emberekből pedig pont hogy kevesebbet. Mondjuk gondolom hogy ez személyfüggő, ki mit talál szépnek. Én elsősorban arcra, és megjelenésre értem ezt. Amik meg pont olyan dolgok amik naponta változhatnak, a normális alvás, és a jó érzelmi állapot sokat tud dobni egy ember megjelenésén. Szétstresszelve, két napja kialvatlanul, mogorva fejjel senki se fog túl szépnek kinézni. De ez fordítva is igaz, az átlagos vagy számomra csúnya embereket is rettenetesen meg tud szépíteni az ha látszik rajta hogy mosolygós, nyugodt és jó kedve van.
2022. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!