Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a világon több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a világon több csúnya/átlagos ember, mint jóképű, szép?

Figyelt kérdés
Ennyire elcs_szett az emberi faj genetikája?
2014. márc. 9. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
te biztos nagyon szép vagy :)
2014. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
á a Jóistennek kezdődött a kedvenc sorozata és a végére össze......ta az embereket:DDDD
2014. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a szépség relatív
2014. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Újabb QQ esti sírás...
2014. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a pénz számít
2014. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenki szép, csak közöttük is vannak szebbek. hozzájuk képest vagy csúnya.
2014. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kocepciók:

a) majmok: nem tudom hogy mennyire tartasz vonzónak egy majmot de ebből rájössz hogy ha ezt az elvet követjük akkor arra jutunk hogy több csúnya ember mint sok szép ..

b) középkor: A középkorban a nagy testes emberek voltak a vonzóak. Manapság már abszolút nem vonzó a kövér ember..

c) Jelen: Ha minden szép széppel és minden csúnya csúnyával alkotnának egy párt akkor csak nagyon szépek és nagyon csúnyák lennének viszont nem csak a külső hanem a belső is számít (+ sajnos pénz ) ezért egy szép nő egy csúnya férfival is együtt lehetnek vagy fordítva .


Én így látom aztán írjátok ha tévedek . ;)

2014. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszámoltad mindet?
2014. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A volt osztálytársaim egy része meg volt zakkanva egy nőért istennőnek szólították meg mondták, hogy jobb nő nem létezik. A többiek köztük én is semmi vonzót nem láttunk benne és eleinte azt hittük csak hülyéskednek.

Részegen érdekes módon a szebb nők aránya megnövekszik és még a világ is viccesebbnek tűnik. Régebben nagyon kevés nőre tudtam azt mondani, hogy jó hihetetlenül válogatós voltam most meg olyan nőkre is azt mondom, hogy szép akire egyik ismerősöm se mondaná.

Ha valamiből túl sok van akkor az ember agya elkezd szelektálni és próbál leegyszerűsíteni ha hagyjuk. "Válogat, mint tyúk a kendermagban."

2014. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel a szépséget nem lehet definiálni ez max a te nézőpontod


10 nőből 6-7 szép csak nem azzal a szemmel kéne nézned amivel a szétfotoshopolt playboyt nézed


húgom barátain tudok besokkolni

nagyon kis szép lány de mindig az én nézőpontom szerint csúf csávója van

ő meg olvadozik hogy de jóképű

nem vagyunk egyformák ennyi

2014. márc. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!