Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt még benne a PGT Dani...

Ki volt még benne a PGT Dani bandába?

Figyelt kérdés
Ugye PGT Dani és Black1200 akiről tudom, hogy kamu minecraftos videókat nyomattak ezerrel meg bele tettek a videoikba 1000 reklámot. De úgy tudom még 2 személy össze dolgozot velük. Akik szintúgy ezt csinálták. Gondolom az egyik DarkZone volt a régi videóit elnezve bár talán tévedek. Viszont 4-en voltak tudtommal.

2022. ápr. 2. 01:37
 1/1 Bögyös Dávid válasza:
Szerintem XP. Egy időben amikor már nem Blackal videózott, egy-két videó erejéig benne volt xp is, volt már régebben is közös live... Nem tudom, miért pont 4-en lehettek volna, én még XP-t tudom, nagyon most más nem jut eszembe. Nagy PGTDani fan voltam! (Black1002 nálam hamarabb kiment a divadból, PGTDani maradt a legtovább (ProGameTesters) tudtad, hogy ez a rövidítése a pgt-nek? a Dani maradt már csak a csatornán, a barátai, vagy akivel csinálta elszakadtak tőle, és csak az ő csatornája maradt, meghagyta a PGT nevet, csak hozzá tette, hogy Dani. (mondtam hogy tudok róla sok mindent, nagy fan voltam!)
ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!