Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk ti szoktatok bandába...

Fiuk ti szoktatok bandába pisilni?

Figyelt kérdés
Mert ha mi megyünk az osztályal valahova kirándulni akkor a fiú osztálytársaim mindíg együtt mennek hugyozni általában amikor a vonatól kimennek és egy ilyen bokros területen vagy a falakat ha olyan hely egymás mellé állnak és úgy pisilnek. :D Vagy volt már olyan is amikor szallonát sütöttünk és a tűzet az erdőben a fiuk pisilték le körbeálták és gyorsan el is oltották :D

2016. jan. 9. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem én általában nem vagyok kiváncsi arra hogy mások hogy hugyoznak.

Én inkább az alapján döntök, hogy melyik fa vagy bokor van a legközelebb.

2016. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem jellemző. De mikor egy 24 órás úton 4 óránként áll meg a 100 személyes busz, akkor kénytelenek vagyunk csordába verődve vizelni. Esetleg még néhány szórakozóhelyen nem árt nem egyedül mosdóba menni, de egyébként legtöbb fiú nem szereti, ha vannak körülötte.
2016. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Haverok szoktak, én általában kimaradok. Legalább nem kapok abból ha jön egy szélirányváltozás.
2016. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!