Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátságos embernek mondanád...

Barátságos embernek mondanád Magad?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy sokat gondolkodok azon, hogy aki természetesen barátságos, az nagy veszélyben van, ezért talán jobb is

némiképp barátságtalannak lenni.


Általában a természetesen barátságos emberek az energiavámpírok célpontjai vagy azoké, akiknek nulla emberi kontaktjuk van és egy barátságos ember udvariasságát baráti felkérésnek veszik, a barátság fogalmáról pedig érdekes eljépzelésük van (barát=pszichológus).

2022. ápr. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de nem zavar.
2022. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, durva sz4r vagyok
2022. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Igen, annak mondanám magam, és sajnos tapasztaltam is, amit a #11-es kommentben írtak. Mindegyiket ráadásul.

Viszont még így is barátságosnak tartom magam, csak jobban figyelek arra, hogy kiket is engedek közel magamhoz.

2022. ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Régen az voltam de már megkeményedett a szívem mivel sok bosszúság ért és bántalom az emberektől.
2022. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Alapjában véve igen, de ha rossz passzban vagyok vagy összejönnek a "dolgok" akkor nem. Bár szerintem ez sokaknál így van.
2022. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 VALAKI mENŐ válasza:
9%
edd ki
2022. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok barátságos, de sajnos annak tűnök. Emiatt gyakran vad idegenek odajönnek hozzám beszélgetni például a tömegközlekedésen, amit egyébként ki nem állhatok. Az olyan emberekkel viszont egyáltalán nincsen problémám, akik mindig arról beszélnek, hogy nekik is nagyon rossz az életük. Nekem is rossz, ezért ezt legalább meg tudom érteni.
2022. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hat nem igazan.Nem mindenkit fogadok el,negativ emberekkel valo tapasztalat megtanitotta hogy sokszor ne legyel baratsagos.
2022. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Próbálok kedves lenni és udvarias mindenkivel, de mivel nem olyan, a személyiségem, barátságos nem igazán tudok lenni. Próbálkoztam vele, de annyira nem sült jól el, nem vágodtam be jobban a másiknál, mint amikor önmagam adtam. tha
2022. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!