Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy hogy elfelejtet...

Más is van úgy hogy elfelejtett normálisan írni amióta sokat gépel?

Figyelt kérdés

Mármint a kézírásra gondolok, általában csak számítógépen írok és elég sokat amióta végeztem a sulival, és azóta olyan mértékben romlott az írásom hagyományos móddal hogy szégyellek már aláírni is valamit annyira ronda...


Nyilván azon gondolkodtam, hogy éppen ezért elkezdek csak úgy random dolgokat írni egy papírra hogy valahogy vissza jöjjön a kézírásom.

Más is van ezzel így? 29f


2022. ápr. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a betűket már nemigen tudom szép, egyforma magasságúra formálni, hol kisebb, hol nagyobb egyik, mint a mellette lévő. Nagyon ritkán kell hosszabb dolgok kézzel írnom. A melóhelyen a jelenléti ívre be kell írni a nevem, de nyomtatott betűkkel. Folyóírással alig írok ma már, ezért is lett rondább.
2022. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem az elmúlt 5 évben már csak aláírtam kézzel, de korona óta azt is alig, mert csak digitálisan hitelesítem amit kell.
2022. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, jó ideje már bevásárlólistát sem írok, a google online bevásárlólistáját használom a telómon.
2022. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kézzel csak aláírni szoktam :D Azt meg olvassa ki az aki akarja :D
2022. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, rengeteget jegyzetelek kézzel, a naptáram is úgy vezetem. (Amúgy számítógépen dolgozok és leggyakrabban gépelek.)

28n

2022. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.:) De majd gyakorolok.
2023. jan. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!