Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszahúzó emberkék voltatok...

Visszahúzó emberkék voltatok már úgy, hogy kihagytak valamiből, mert elfelejtették, hogy ott vagytok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Első éves egyetemista voltam. Próbáltam nyitni az emberek felé de valamiért mégis úgy alakult hogy nem sikerült. Csináltak egy osztály csoportot, elsőnek be vették csak a jó fejeket, akikkel bulizni akarnak majd, össze ülni iszogatni. Engem persze ki hagytak. Vagy 3 személy nem volt benne csak, köztük voltam sajnos enis. Fájt amikor órákon irogattak a csoportba, mindenki el kezdett nevetni a viccen, én meg ültem ott mint egy idióta. Borzalmas érzés volt és rettentő ciki.
2020. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mennyi...Szépen kihagytak a dologból,mert elfelejtettek. Ráadásul olyan "haveri" kapcsolataim vannak,hogy csak akkor beszélünk,ha épp arra járok,és meglátnak. Kézfogás,csáó mi a helyzet bla bla bla... És sosem hívnak! Van egy két haverom ott,ugyanabban a társaságban,akikkel beszélek is,akiket magyaránt nem kell mindig csak nekem keresnem,hogy beszéljünk....

Ha nekik beszélek a bajaimról akkor oké. De ha ezt más is meghallja,és szól,hogy akkor nyugodtan szóljak,akkor sosem szoktam mondani azt,hogy "figyi,ha én kereslek titeket,csak akkor megyünk el ide-oda,te sosem keresel pl" hanem inkább valahogy lerázom. De sokszor volt úgy,hogy kihagytak dolgokból,és észre se vették hogy ott vagyok.

2020. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el

Te akarnál ilyen emberekkel bármiben közösen résztvenni? Ezek felszínes majmok, nem is veszik a fáradtságot, hogy megismerjenek, csak mert te kicsit másabb személyiség vagy. Nekem is voltak hasonló csoporttársaim anno.

Találsz jobb embereket hidd el. Ezek bulizgassanak csak, te meg tanulj és foglalkozz értelmes emberekkel és programokkal. Egyetemre nem bulizni járunk.

2020. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem gimiben volt ilyen. Csendes voltam, hiába próbáltam nyitni mások felé, volt egy lány aki első naptól kezdve vissza sem köszönt nekem, pedig nem is ismertük egymást előtte. Emlékszem akkor ment az Alkonyat valahanyadik része a moziban. Szervezett egy közös mozizást, ahova a lányok közül egyedül engem nem hívott meg. Mondjuk ő szándékosan "felejtette el" hogy ott vagyok. Sokat sírtam ilyenek miatt, sajnos a gimi végéig kitartott az utálata. Érettsègi után letörölt facebookról is.
2020. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Hú ne tudd meg mennyi. Velem is volt olyan, hogy a csoportba elfelejtettek bevenni, meg olyan is, amikor a haveri társsaságból csak engem nem hívtak meg. Valahogy egy kicsit az iskolában mindig jóban voltunk meg minden, de valahogy az ilyenekből sokszor kihagytak.


Én is úgy vagyok vele, hogy ilyenekkel nem érdemes barátkozni. Nem azért, mert utálom őket, de ha nem megy, nem megy.


4-es szerintem te a visszaköszönős dolgot lehet csak belemagyaráztad, de az tényleg szemétség volt, hogy nem hívtak meg.

2020. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
4. Ok nélkül biztos nem utált..
2020. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát együtt érzek mindenkivel, sajnos engem is elfejtettek, emlékszem még alsóban valamiért kaptunk hajtogatott lufit, engem kifelejtettek, meg oviban is mikor a szomszéd suliban voltunk és mindenki kapott valamit asszem matricát kivéve én.. Most is sokszor elvagyok felejtve, pl mikor húztunk nevet, mert mindenki mondta ki kit húzott, ha a tanár nem számolja meg, akkor én kimaradok, amikor prezi volt akkor is volt az a mondta, hogy rendben akkor mindenki volt én meg nem voltam...

Mikor kapunk üzenetet úgy, hogy kedves osztály elgondolkodom, hogy én bele tartozom e vagy csak a többieknek szól a dolog nekem meg nem..

Diákok, ha rajtam kívül még egy ember van a teremben, akkor inkább kimegy keresni beszélgetőtársat.

Engem nagyon bánt a dolog mikor ilyen történik, az egész életkedvem elmegy, legszívesebben sírni tudnék, szeptembertől egyetemre megyek, nem tudom hogy mi lesz.

2020. aug. 19. 22:19
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is megesett, hogy nem tudtam, hogy amikor az osztályt szólították nem tudtam ,hogy engem is beleértenek-e :D.


Meg volt, hogy buszon utaztunk ,de visszafele nem akart mellém ülni senki se és egyedül ültem. Aztán a tanár meg inkább keresett másik helyet, minthogy mellém üljön.


Azt mondom, hogyha egyetemre mész akkor se kezdj el nyalizni meg ne próbáld meg magadat másnak adni. Egyrészt mert túl erőltetett, másrészt mert inkább legyél egyedül, de őszinte. Bár remélem nekem is sikerül majd megfogadni ezt a tanácsot és elkerülni a kínos szituációkat is :D

2020. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Sajnos pedig van olyan, aki ok nélkül utál. Lehet hogy max annyi az oka, hogy nem vagy neki szimpatikus, de az meg nem a te hibád. Szemét dolog ilyet tenni.

2020. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#5: Pedig így volt. Igen, sajnos akkor visszahúzódó voltam, szerintem ennyi volt a "bűnöm". Tisztán emlékszem, az első napok egyikén a suli előtti oszlopoknál állt, mentünk haza, odaköszöntem, ő meg àtnézett rajtam. Folyamatosan került utána is, utolsó évben tablókép elhelyezésnél is egyedül engem nem kérdezett meg hova szeretnék kerülni stb stb. Mivel esélyt nem adott nekem, sok lányt maga köré gyűjtött, így szépen lassan szinte teljesen ki lettem közösìtve. Nagyon "jók" voltak így az osztálykirándulások vagy a kötelező programok az osztállyal. Hányszor egyedül álltam színházi előadás szünetében, vagy a tanórák közti szünetben ültem magamban. Gyűlöltem a gimit, sokszor ha ezek eszembe jutnak még mindig elszomorodok. Fura is volt a főiskola első napján mikor ismeretlen emberek elkezdtek beszélgetni velem, és senki nem volt előítéletes. Érdekes az szuper 3 év volt és lett önbizalmam is végre. Nem voltam elnyomva, kiközösítve.

De köszi #6! Rendes tőled! Remélem most boldog vagy!


Kérdező! Saját tapasztalat alapján azt mondom az egyetem sokkal jobb lesz! Első nap legyél nyitott, de ne nyomulj! Szurkolok neked!

2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!