Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lány nevekről?

Figyelt kérdés

Kinéztem néhány lány nevet és kíváncsi vagyok ki mit szól hozzá, tetszik e vagy sem. És hogy adnád e ha lányod lenne vagy alapból hogy viszonyulsz hozzá. Nem mondok vezetéknevet, mivel nem épp gyereknek tervezek nevet adni, csak érdekel de egy átlagos magyar vezetéknévvel képzeljétek el pl.Solymári vagy Kovács, hogy milyen lenne. Ezeket mind lehet adni a lista által. Ha lehet mindről írjatok valamit még ha nem is tetszik.

A nevek: Abigél, Adél, Anikó, Áldáska, Alíz, Andrea, Bernadett, Döníz, Enikő, Főbe, Flóra, Helena, Ividő, Ivett, Krisztina, Kiara, Nikol, Eszter, Luca, Léna, Rózsa, Tűzvirág.



2022. ápr. 6. 05:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sorrendben az 1,4,8,10,12,13,16,17,21,22 neveket nem ajánlom és a saját gyerekemnek sem adnám. A többivel nincs problémám.
2022. ápr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
42%
A Kovács Áldáska az tök jól hangzik.
2022. ápr. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
#2 - nem
2022. ápr. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Áldáska- kimondottan jól hangzik. Pláne ha valami elvetemült rossz gyerek lesz belőle.

Főbe- jaja, főbe lőni....

Ividő- jelen idő, múltkor, jövő idő, ividő....

Tűzvirág- ez szimplán nevetséges.

2022. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Adél, Anikó, Alíz, Andrea, Bernadett, Enikő, Flóra, Helena, Ivett, Krisztina, Eszter, Luca, Léna vállalható.

A Tűzvirág maradjon felhasználónévnek vagy fanfiction becenévnek 😂

2022. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Áldáska, Főbe, Ividő, Tűzvirág felejtős. Nekem az Andrea, Abigél, Anikó, Helena, Léna sem tetszenek, de amúgy nincs velük baj. Leginkább a Flórát és az Esztert adnám a gyerekemnek.
2022. ápr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
56%

• Abigél: Régies, és a hangzása sem túl szerencsés. Hagyd meg Szabó Magdának...


• Adél: Egészen szép név, semmi baj nincs vele. Mehet!


• Anikó: A hangzása kevésbé szép, de ez a név is rendben van. Mehet!


• Áldáska: Ez nem személynév. Akkor már nyugodtan negezhetnéd Válltáskának is...


• Alíz: Ez is teljesen tisztességes név. Mehet!


• Andrea: Olasz férfinevet lánynak biztosan nem adnék.


• Bernadett: Hangzás szempontjából ez is elég férfias. Nem túl szerencsés választás.


• Döníz: Ez micsoda, és hogy került a listára, a választandó lánynevek közé??


• Enikő: Nem szép a hangzása... Ennikő', innikő,' pisilnikő'... Kisgyereknek mégrosszabb.


• Főbe: Megint becsúszott egy '80-as évekbeli biztosítóiroda a listádba. Nagyon sok hibát vétessz...


• Flóra: Egészen szép név, csak nagyon ritka, emiatt mások számára szokatlan lehet.


• Helena: Áve, Helena! Nem a legszelencsésebb név sajnos, melt félfi ivalszelvle emlékeztető előtagot visel.


• Ividő: Ez már megint micsoda? Te csak szórakozol velünk, b*szdki? :/


• Ivett: Kicsit öreges, de ha nagyon akarod...


• Krisztina: Nem a legszebb ez sem...


• Kiara: Nem szép ez sem. Hagyd meg ezt a nevet Szimbának.


• Nikol: Egész jó. Támogatom.


• Eszter: Hát... Ez még belefér.


• Luca: Nagyon jellegtelen, hangzástalan név... Nem igazán ajánlom.


• Léna: Mostanában divat lett ezt a nevet adni. Szokatlansága ellenére jó hangzású, szép név.


• Rózsa: Túlzottan réies. Inkább a Páfrányt vagy a Tuját tudom ajánlani.


• Tűzvirág: A Vízlevél sokkal szebb lenne.

2022. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
7.Mint írtam ez mind az MTA adható női nevek listájában van így nem szórakozom :D...nyugodtan csekkold le.
2022. ápr. 6. 09:17
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy gondolod, hogy ezek mindegyike adható, akkor adjad mindet. Az anyakönyvvezető szívinfarktust fog kapni.
2022. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9.Mint írtam nem tervezem gyereknek adni, teljesen elovlastad a megjegyzést :D...Itt van a listában de ha lusta vagy átnézni én nem tudok mit tenni...

[link]

2022. ápr. 6. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!