Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van abban valami igazság,...

Van abban valami igazság, hogy tipikusan az intelligens emberek azok, akik hajnalig fent vannak mert nem tudnak aludni 3-4-5-ig?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Az intelligens emberek tudják, hogy este 10 és reggel 6 között a legpihentetőbb és legegészségesebb az alvás, ezért ekkor alszanak, ha van rá lehetőségük.
2022. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez abban az esetben igaz ha azért vannak fent addig mert valamin jár az eszük.


Pl valaki gondolkodik egy tudományos tényen amit eddig még senki nem támasztott alá és ez annyira érdekli őt, annyira kutakodik utána, hogy nem bír aludni.


Ha valaki azért nem alszik mert éjjel agresszív, lövöldözős játékokkal játszik, az nem éppen az intelligencia jele. Persze ettől függetlenül lehet intelligens.

2022. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok hülye, nem is vagyok egy észlény, de én úgy alszok el ahogy sikerül :d hiába mondom azt hogy most 10 kor lefekszek, ugyan úgy nézem csak a falat éjfélig mint most...

Főleg ahogy idősödök azt vettem észre egyre szarabbul alszok.

2022. ápr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
👀👁️
2022. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Én intelligensnek tartom magam, és gyakran vagyok fent sokáig, de nem abból a célból, hogy világmegváltó dolgokat eszeljek ki. :D

Van, hogy éjjel tanulok, olvasok vaalmilyen könyvet, vagy jár az agyam, de sokszor csak bújom a netet. Ilyenkor nyugi van, nem zaklat senki.

2022. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Kétlem.

Időben lefeküdni aludni felelősségteljes, még akkor is, ha amúgy lenne benned ihlet szellemi munkára.

Pl olvastam, hogy a programozókra szokott jellemző lenni hogy sokáig fennmaradnak, de ők igaz, hogy intellektuális munkát végeznek, de ez több más dolog mellet az infantilisség jele náluk. Egy területen kiemelkednek, viszont az önfenntartásukat hanyagolják, ami kamaszos éretlenség. Éretlen pedig lehet akárki. Az is, aki belemerül a munkába, és az is, aki csak kockul.


De ez csak személyes találgatás, ha tényleges, megalapozott választ szeretnél, akkor neked magadnak kell utánaolvasnod.

2022. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2022. ápr. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben nincs összefüggés.

Eleve mindenkinek más egy kicsit a maga bioritmusa, illetve vannak a tipikusan korán fekvő-kelők, és a későn fekvők-kelők.

2022. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, van összefüggés.
2022. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a sokáig fentlét már népbetegség.
2022. ápr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!