Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most kétszínű lennék?

Most kétszínű lennék?

Figyelt kérdés
Noh, szóval én eléggé közösségen kívül mozgok. Az utóbbi időben felmerült bennem az a kérdés, hogyha valaki eléggé önző, és néha idegesítő és ezt a háta mögött megbeszélem mással, de viszont az illetőnek jól el tudok hülyülni bizonyos helyzetekben akkor kétszínű lennék?

2022. ápr. 7. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem az illető tud kedves is lenni
2022. ápr. 7. 15:51
 2/5 A kérdező kommentje:
*illetővel
2022. ápr. 7. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez kétszínűség.
2022. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,miert nem neki mondod meg?
2022. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom. Ha mindnekinek elmondod hogy húú, a Sanyika milyen egy irritáló gyógyegér, és közben meg amikor Sanyikával beszélgetsz, akkor meg jófej vagy vele, akkor azért az elég gáz. De, ha mondjuk, csak a legjobb barátodnak mondod el ezeket, akkor szerintem nem olyan vészes. Egyébként, ez attól is függ, szerintem, hogy pontosan mennyit beszélsz róla. Például, ha órákat szentelsz az életedből Sanyika kibeszélésére, az gáz, de ha csak egy két mondatban említed meg, hogy húúú, a Sanyika olyan irritáló, akkor nem annyira vészes.


De, ettől függetlenül, ez minden esetben kétszínűség. Csak nem mindegy, mennyire.

2022. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!