Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olívaolaj lehet az oka,...

Az olívaolaj lehet az oka, hogy nem öregszem, vagy ez szimpla genetika?

Figyelt kérdés

Már 30 felett vagyok, de ha megborotválkozom,akkor úgy nézek ki, mint egy 18 éves, de még ha szakállam van akkor is max 25-nek néznek. Jó persze ez még annyira nem rendkívüli dolog.

Viszont tesóm pl 3 évvel fiatalabb nálam,mégis őt nézik mindig idősebbnek.

Az életvitelemben semmi rendkívüli nincs, nem mozgok túl sokat, férfiként az egy tusfürdős típus vagyok, nem használok semmilyen szépészeti terméket és nem is figyelek oda kifejezetten, hogy egészségesen éljek.

Viszont az olívaolajat nagyon szeretem, egyszer gyerekként egy táborban megkóstoltam az olívás kenyeret és totál odáig lettem érte. Azóta is napi szinten teszem rá a kajámra, főleg kenyérre meg tésztafélékre, sokáig nem is tudatosult, hogy ez mennyire egészséges, csak a volt csajom mondta, hogy biztos az olívaolaj az oka, hogy ilyen jó bőrben vagyok.


2022. ápr. 8. 18:16
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
66%

Persze, vagy akàr az is, h a bal oldaladon fekszel inkàbb, mint hason.


Maradjunk annyiban, h stressztűrő-képesség, genetika àll a dolog hàtterében leginkàbb.

2022. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Leginkább genetika, viszont az olívaolaj segít a bőr hidratáltságának fenntartásában, így azért a jótékony hatását nem lehet tagadni.
2023. márc. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!