Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közutakon, miért ennyire...

A közutakon, miért ennyire kemény mindenki?

Figyelt kérdés
Dudálnak, villognak, látod, hogy eltorzult fejjel üvöltenek, sokszor teljesen indokolatlanul, vagy ha okkal, akkor sem értem, miért így kell lereagálni valami kissebb bakit, amit amúgy bárki elkövet. De érdekes módon, ezek az emberek sosem szállnak ki, csak autó biztonságában keménykednek.
2022. ápr. 8. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy range rover 5000 köbcentis kocsim van.

Aki előttem van letolom.Büntetés nem érdekel, kirgiz cégnéven van a kocsi, eddig még az életben nem kaptam semmilyen büntetést.

Egyszer állított meg rendőr, kérte a papírokat meg milyen rendszám ez.

Mondtam neki, itt a papír a többit oldja meg magam ha már megállított.

Pár percig tanakodtak a kollegájával mit csináljanak, vissza adta a papírt, majd azt mondta még kísérőnek, legalább ha rendőrautót látok, ne akarjak már ráelőzni.

Olee 48F

8 év csillag

2022. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

#1 kamus troll.

Amúgy meg ez is általánosítás, amit nem szeretek. Vannak bunkók, és nagyon előzékenyek is, tehát a "mindenki" nem állja meg a helyét. Nyilván az előzékeny nem tűnik fel esetleg, csak a bunkóra figyelsz fel, de ez a te sarad.

2022. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a társadalom beteg. Ausztriában ilyen nincs, ott mindenki nyugodt és türelmes. Mondjuk nem izgulnak, hogy miként fizetik be a hónap elején a rezsit, és nem lóg ki a seggük a gatyából. Itt elég nagy a létbizonytalanság az országban és mindenki az utakon vezeti le a feszültséget. Szerintem.
2022. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos ilyen világot élünk.

Sokak stresszesek,nyugtalanok és mindenki nagyon siet.

Romániában ha az ember be tartja a sebesség határokat faluban, képesek a kedves Románok villogni,dudálni,seggedbe jönni, aztán ha meg előz van hogy közben telefonál és integet + rossz esetben még fékez is előtted.

Na most gondold el, ha az ember furgonnal megy és árut visz, kedves román barátunk meg előz és be fékez előtted, akkor rossz esetben meg borul az áru ha el szakad a sapnifel, aztán ő tovább hajt te meg így jártál.

Németországban is türelmetlenek egyes emberek,főleg a keleti ember.

Ez sajnos nem csak Magyarországon van így.

2022. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Szokásos "bezzegAuasztria"-s beszólások.

Én is dolgoztam kint kb 5 évig, való igaz arányait tekintve alacsonyabb a közúti tahóskodások száma, de ugyanúgy jelen van.

De míg mi agresszívak vagyunk, hite hagyottak és csórók..legalább nem vagyunk lenéző öntelt hólyagok.

Amennyiben a társadalom beteg, akkor azt midnenkire nézve kéne érteni, nem tövig nyáladzani a labanc ivarkardot.

Elnézést csak szerettem volna kontrasztot.

2022. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Arányaiban nincs sok bunkó, csak sok közlekedővel kerülsz interakcióba, és ezért előfordulhat, hogy minden napra akad egy eseted - miközben a bunkók aránya csak pár %.

Egyik nap velem egy mentős bunkózott (nem használt megkül. jelzést, tehát sima közlekedőnek minősült). Ez azért is kellemetlen, mert legalább tőlük mást várna az ember, ill. lejáratja a többieket is, akik valóban segíteni akarnak a mentőautóval, nem az utak császárát játszani.

2022. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert amikor elkövetik a kicsi dolgaikat, akkor nem érzik magukon a kontrollt. -A második legszembetűnőbb tulajdonsága ezeknek az "embereknek" a sunyiság - az erőszakosság után. Non-stop kontroll és következetes büntetés.

Egy "menő" csókának nem büntetés, hogy megdobod egy 300 000 forintos bírsággal, (szivarzsebből, a képedve vihogva hajítja le a lábad elé az aszfaltra), - de hidd el, másként fog tekinteni a világra, ha folyamatosan emeled neki a tétet, majd egy számára nem túl szerencsés napon ledarálva adod neki vissza egy nylonzacskóban a kocsiját és egy életre eltiltod úgy a vezetéstől, hogy a névváltoztatást is kíséri az intézkedés.

Aki pszichopata, az ne menjen emberek közé erőgéppel vagy fogadjon sofőrt!

2022. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

"legalább nem vagyunk lenéző öntelt hólyagok"


Majd erre gondolok amikor épp a sok türelmetlen, agyhalott öngyilkosjelölt manőverét próbálom kivédeni... :D

2022. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!