Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabadidődben mit tanulsz?...

Szabadidődben mit tanulsz? Mivel fejleszted magadat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 20:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyelveket tanulok. Külföldön élek amúgy is, és ez hasznos. Főállásban egy fejvadász cégnek dolgozom, és előfordult már hogy át kellett adnom jelölteket egy kollégámnak, mert nem beszéltem az adott nyelvet, amire épp szükség lett volna. Nem kell, hogy mind folyékonyan menjen, de tudjam használni. Angol, német ment korábban. Olaszt tanultam gimiben de már totál elfelejtettem, így most azt kezdtem újra. Olasz után szeretnék még egy kicsit franciául is megtanulni. Még később pedig talán spanyolul. De ezeket a kurzusokat nyilván nem egyszerre csinálom. Mindig csak egy adott nyelvet tanulok éppen. Egyrészt mert a nyelvkurzusok elég drágák, másrészt mert az agyamra is menne ha mindent egyszerre tanulnék. 29N
2022. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es, írhatok neked privit, pár kérdés miatt a munkáddal kapcsolatban?
2022. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szabadidőmben nem tanulok, hanem pihenek. Pláne, hogy részben munka mellett tanultam, hogy tűz-, munka- és környezetvédelmis legyek, majd miután nem sikerült, munka mellett átképeztem magam a programozásra.

Idegen nyelvet kellene tanulgatni. De csak látjosan. Brutálkevés a szabadidőnk, abban pihenni kell, ráadásul időt kell szakítani a sportra is...

2022. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja 29N vagyok.
2022. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#12 Persze, írhatsz #11 voltam
2022. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Elsősorban nyelveket tanulok. Nem konkrét célom az adott országokba költözni, utazni esetleg, inkább amolyan hobbi, aktív kikapcsolódás, de az sem utolsó dolog, hogy élvezem, amikor sikerélményt ad.

Másodsorban pedig a személyiségem fejlesztem, javítom. Az utóbbi, nem is tudom mennyi időben, olyan behatások értek, amik nem voltak rám valami jó hatással. Szóval a hibáim keresésével, megtalálásával és javításával is foglalkozom.

2022. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Szabadidőmben kizárólag valamilyen sportban mélyedek el és fejlesztem magam, vagy nyelvet tanulok. Ezek ki is kapcsolnak, szinten tartják az agyamat, de nem terhelnek le annyira, hogy fel akarjam akasztani magam, amikor visszamegyek egyetemre.
2022. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
3D modellezés 24F
2022. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Japánul tanulok, rajzolok.
2022. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

40 / F


Villanyszerelés, fotózás


Utóbbiban már az elején csalódtam csak hamár elkezdtem a tanfolyamot végigcsinálom, de számomra képmutatás az egész, vagy csak igénytelen vagyok :D Kifelyezetten idegesít amikor okoskodik az oktató, hoyg egy kép mitől nem jó!


Szerintem minden kép jó, mert a valóság egy pillanata, a szemük nemjó az embereknek a képhez!

2022. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!