Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szabadidődben miket csinálnál...

Szabadidődben miket csinálnál ebben az esetben? 2 hét munka után 2 hét pihenő.

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nemrég kezdett el így dolgozni mint nemzetközi sofőr külföldön,arra lennék kíváncsi te mit csinálnál itthon szabadidődben?

2021. okt. 30. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit jelenleg is. Van pár hobbim.
2021. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amugy nekem tetszene ez a felállás. lehet nem birnam, de sokkal jobb egybe megkapni a szuneted, amikor ott van 2-3 nap szabadság, azzal nem tudok mit kezdeni, annyi ido alatt pihenem ki magam, végzem el a teendoimet, a kikapcsolódásra mar ido se jut, mert megint menni kell vissza dolgozni
2021. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Mik azok?


#2 Nekem is tetszik.

Miért nem bírnád?

Ezért váltott ő is,eddig 3hét/4 napban volt,most hirtelen váltott,azért ez sokkal barátibb.

2021. okt. 30. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz munkarend, én is szemezgetek ilyennel. Mit csinálnék a 2hét pihenőben ?

Építkezek, decemberben jön a gyerek ,van pár hobbim ( makettezés ,sörfőzés,) és van maszek melóm is.

2021. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Először szörfözést olvastam :D Decemberben se rossz
2021. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 1ATTACKONTITANFAN válasza:
100%

elmennék a családommal valhova

ha meg egyedül vagy akkor tvnék

2021. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
Pihennék, olvasnék, takarítanék, főznék, kipróbálnék új recepteket, bevásárolnék, tervezgetném, hogy milyen legyen a karácsony, kinek mit vegyek, meglátogatnám anyámat is, szóval rengeteg dolog lefoglalna, egy percig sem unatkoznék.
2021. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozást csinálnék. Nem minden vállalkozásban muszáj minden nap dolgozni, én tökre örülnék ennyi szabadidőnek, lenne időm megvalósítani a terveimet.
2021. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!