Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek Putyin normális?

Szerintetek Putyin normális?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 8. 23:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Normális. Csak a saját érdekei szerint cselekszik, tehát emberileg nem jó.
2022. ápr. 9. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%

Személyesen nem ismerem, így nem tudok véleményt alkotni, hogy normális e.

A cselekedetei nem normálisak az én szemszögemből nézve.

Ő szemszögéből viszont nem tudom megállapítani, mert nem ismerem azokat.

Ha az elmúlt pár tíz évet nézem akkor viszont valamilyen szinten megértem az oroszokat. A NATO sarokba szorította az oroszokat, folyamatosan területi érdekeltségeket veszítettek. Arról nem is beszélve, hogy 2014 és 2022 között meghalt 14 ezer ember a Donyeck és Luhanszki régióban aminek többsége orosz volt. Az amerika által pénzelt szélsőséges Ukrán rezsim közreműködött ebben. Az se volt normális, amikor a NATO 18 napig bombázta Belgrádot. Nem akarta elismerni Koszovót. Ez inkább politika mint sem mentális viselkedés szerintem. Én legalább is így látom, ettől függetlenül elitélek minden háborút.

2022. ápr. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
Az elsőnek igaza van. Fogalmunk sincs arról, hogy mik történtek a színfalak mögött. Valószínűleg soha nem is fogjuk megtudni, mert titkosítják és cenzúrázzák az iratokat. Már ha egyáltalán készültek ilyenek. Az viszont bizonyos, hogy Putyin épelméjű ember, különben most nem ott ülne, ahol és nem olyan életpályát tudhatna a magáénak, mint amit bejárt. Ugyanez elmondható a másik félről is. Ha megismerhetnénk mindkettejük szemszögéből ezt a történetet, akkor biztosan látnánk, hogy mindkettejük helyesen cselekedett a saját szemszögéből nézve... Kívülről nézve nyilván mindig az a rossz, akinek a cselekedete botrányosabb... És mindig addig, ameddig más nem csinál nála botrányosabbat...
2022. ápr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
70%
A saját szemszögéből MINDEN ember helyesen cselekszik, mert ösztönös késztetés, hogy jó embernek érezhessük magunkat. Egy sorozatgyilkos vagy egy erőszaktevő is helyesen cselekszik a saját szemszögéből.
2022. ápr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
Na igen, csakhogy a saját szemszög itt kicsit más. A sorozatgyilkos a saját gondolatai alapján cselekszik önös érdekből maga szerint helyeset. Putyin viszont rendelkezésre álló adatok alapján cselekszik maga szerint úgy helyesen, hogy az szerinte a népének tesz jót. Ha önös érdekből cselekedne, akkor már rég leállította volna az inváziót, mert egészen biztos, hogy a szankciók emberileg őrlik... Kitiltották szinte mindenhonnan, háborús bűnösként bíróság elé kell(ene) néznie, stb. Nem gondolom, hogy önös érdekből cselekszik.
2022. ápr. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
Valami érezhetően nincs reendben nála.
2022. ápr. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem igen. Nagyon komoly okai voltak, hogy megindította a hadműveletet. Amit Amerika leművelt, az egy förtelem. Megbuktatták a kijevi vezetést és egy bábkormányt tettek oda, majd állig felfegyverezték Ukrajnát.És akkor a lehetséges NATO-bővítés, rakéta-telepítésről már nem is szólva.

Ő sem egy szent, például valóban egyeduralmat épített ki és diktatórikus, de az utolsó féreg amerikaiaktól ezerszer jobb.

2022. ápr. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

17-essel értek egyet én is, szóról szóra, úgyhogy nem írom le újra.

És igen, normális.

2022. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
42%

13:

A pszichopaták képesek magas szinten vezetővé válni, tehát az nem érv, hogy ha odáig jutott, akkor biztosan rendben van.

2022. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
16%

17:

Ő votl za, aki bábkormányt tartott fenn Ukrajnában. Hogy votl-e amerikai befolyás, és mekkora volt a Majdan téri eseményekben, az vitatható, de az tény, hogy az igény megvolt a változásra. Aztán mikor neki nem szimpatikus kormány jutott hatalomra, Putyin egyből megsértette a budapesti memorandumot, megszállta Krímet, és "önkénteseket" küldött Donbasba.


Ami a NATO csatlakozási terveket illeti, azoknak is megvoltak az előzményei, Putyin jó ideje nyomást gyakorolt, mikor az ukránoknál mindez felmerült.


Kevesebb orosz propagandát kellene olvasnod. Érdekes módon senki sem keletre, mindenki nyugatra vágyik Európában, de ennek ellenére ti Európa közeoén toljátok itt az orosz propagandát. Nem zavar, hogy az amerikaiak a szövetségesünk, és már minden civilizált európai országnak elege van a kormányunk oroszbarátságából?

2022. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!