Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül lenni felszabadító...

Egyedül lenni felszabadító érzés és maga a szabadság?

Figyelt kérdés

Nem kell megalkudni senkivel, nem kell kompromisszumot kötni semmiben senkivel. Oda mész, ahova akarsz, senki nem kér számon, nem oktat ki, nem kapsz bunkó beszólásokat és a baromarcok sem találnak be.


Nem kell felesleges programokkal elcseszni az időt, ajándékot venni a másiknak. Nem kell a másik sirámait, baromságait hallgatni. 🤷‍♂️🤷‍♂️ Anyagilag is jobban járok és nincs, aki leszívná az energiáimat.



2022. ápr. 12. 14:38
A kérdező szavazást indított:
Imádok egyedül lenni.
Utálok egyedül lenni.
30 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valódi önismeretre az ember egyedül tud szert tenni, mert az ember a baráti körben folyton csak maszkot hord és sosem a saját arcát mutatja, hanem meg akar felelni a többi embernek, szerepeket játszik, nem önmaga.
2022. ápr. 12. 14:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van parom, de szeretek teljesen egyedul lenni. Szerintem nem egeszseges ha egy par egymason lóg folyton.
2022. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ember mindig egyedül van igazából. Egyedül születünk és egyedül halunk meg.
2022. ápr. 12. 14:41
 4/12 Shaddark ***** válasza:
79%

Nekem is van párom, mert ketten sokkal magasabb minőségű életet lehet élni szerintem. van kivel megosztani az örömeinket, van kivel viccelődni...

De igényem van az egyedül létre is, jobban mint általában másoknak, ezért nem is költöztünk össze.

2022. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül tényleg jó, de attól még szükség van emberi kapcsolatokra, és együtt töltött időre. Olyan ez mint az egészséges kaja amit néha meg kell enni, csak ez a mentális egészségünkhöz kell, nem a fizikaihoz.
2022. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én mindig is egy űrlénynek tartottam magamat, aki nem erről a bolygóról származik, nem ért az emberek nyelvén. Annyi közöm van az evilági élethez, mint a kísértetnek egy falunapi mulatós koncerthez.
2022. ápr. 12. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha valaki nem tudja megosztani az örömét, a kalandokat, bánatát másokkal, az olyan mintha átsem élte volna. Nincs akivel később felemlegetnék, mint egy régi ledves emléket, nem tudnak együtt nevetni régi hülyeségeiken. Nagyon üres lenne az élet társak nélkül, kevésbé élvezhető. Te hogy látod ezt kérdező?
2022. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

8: Én úgy látom, hogy az emberek döntően érdekvezéreltek, akik csak addig vannak melletted, amíg hasznot húznak belőled. De ha már nem szolgálod a céljaikat, rádunnak, vagy kínosnak tartanak veled mutatkozni, egyből lepattintanak.


Így lényegében nem is várok el tőlük semmit. 5-ből legalább 4 ember hazug és számító, az anyját is eladná 2 fillérért. Persze becsületes emberek is vannak, de nagyítóval kell keresni őket, mint tűt a szénakazalban. Ritkák, mint a fehér holló.

2022. ápr. 12. 17:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő.


Van, amikor imádok egyedül lenni, főleg egy olan nap után,a mikor egész nap emberek között voltam, olyankor azt se zeretem, ha hazafelé ismerőssel futok össze és megyek vele hazafelé.


Van, amikor direkt keresem az emberi társaságot vagy csak azt, hogy legyen körülöttem egy kis nyüzsgés, mert magányt érzek.

2022. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én annyira nem szeretek egyedül lenni.

Szerintem jó, ha valaki van a közelben.

2022. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!