Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mint gondolnatok egy olyan...

Mint gondolnatok egy olyan lanyrol, aki kozepiskolaba mindig kesve erkezik kb 5 perccel reggel?

Figyelt kérdés
Nem tomegkozlekedik, a varosban lakik. (18 eves)
2022. ápr. 12. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Mit*
2022. ápr. 12. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmit nem gondolnék emiatt. Mindig az szokott késni, aki közel lakik, mert nem kell buszhoz/vonathoz igazodni és tudja halogatni az indulást.
2022. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Későn fekszik le, így nem tud felkelni reggel időben.

Nem jól állítja be az órát, ha egyáltalán órára ébred.

2022. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Én is ilyen voltam, nem jelent semmit
2022. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam, utáltam bejárni, ezért késtem rendszeresen.
2022. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat késtem, de nekem pl. a buszom se járt soha rendesen, állandóan késett vagy egyszerűen nem is jött, csak kb. minden harmadik járat (alapból 20 percenként járt menetrend szerint).
2022. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy úgy jár majd, mint én régen.

15 éves koromig, mindig pontban 25 perccel a kezdés előtt értem be. Aztán ez elkezdett csökkenni, 15,10,5...a végén már csak becsengőre értem be.

Mindig a lefaragott idővel később indultam el otthonról, tudtam hogy a szundit az ébresztőn, még mennyiszer nyomhatom meg. A végén mindig hozzátettem 5 percet, mondván az még belefér. Úgyis késik a tanár 5 percet, azután még 5 perc belefér, azt még nem írja be...stb....

Azután egyszer elaludtam, csak 2. órára értem be. Nem is írta be az első órát a tanár, ez azt jelentette számomra, ha vele van az első órám, akkor már be se kell mennem órára.🤦‍♂️

Szóval ja, a végén már csak az ofő óráira jártam be.

Az az évem így bukta, de átiratkoztam esti gimnáziumba, azóta rendesen bejárok.

2022. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!