Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik nem szeretnek neten ismerkedni? Vagy csak ez kifogás?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mert élőben jobb, és egyszerűbb is, a hazugságok is gyorsabban kiderülnek.
2022. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Mert sokan csak öntömjénezésre használják, felesleges időpocsékolás.

Aki ismerkedni akar, az nem szórakozik neten.

2022. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért nem szeretek, mert bárki bármit mondd, nekem igenis számít a kinézet, kiállás. És ha mondjuk megismerek valakit a neten, akivel teljesen okés minden, személyisége is tökéletes, de ha élőben találkozunk nem tetszik rajta valami, az igen le tud lombozni. Ez sajnos így van, és tudom, hogy nem csak nálam. Tudom tudom, vannak képek közössége oldalakon szinte minden emberről, de az mégsem az, mintha ott állna élőben előttem. Képeken nem érzem, hogy kellemes-e az illata, nem látom, hogy ápolt-e, stb.
2022. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok rossz élményről hallottam a net-es ismerkedésekkel kapcsolatban. Sok az átverés, a férfiak gyakran elfelejtik a jó modort, átlépik a megfelelő intimitási szintnek megfelelő szemérem határát. Ha sikertelen a kapcsolatfelvétel, akkor csak a leszólás megy.

Mondom ezt annak ellenére, hogy a feleségemmel az interneten ismerkedtünk meg - igaz 20 éve. :)

2022. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!