Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel vágassam le a füvet?

Kivel vágassam le a füvet?

Figyelt kérdés

Egy kicsi faluban élek a férjemmel. A telek, ahol élünk elégé gazos és mindig fűkaszával kell lenyírni. Na most a mi fűkaszánknak annyi lett, a fű meg bokáig ér már.

Egyik emberke aki kertészkedéssel foglalkozik mondta hogy holnap pénzért cserébe levágná a fűvet.

Páromnak ez nem tetszett, mert nem kedveli azt a férfit.

Én pedig titokban megszerveztem hogy holnap nincs itthon a férjem és a nyugodtan jöhet a férfi levágni a fűvet. Utána nem érdekel hogy összeveszek a férjemmel, nem merem neki elmondani hogy elhívtam fűvet kaszálni.

A férjem ma mondta hogy lehet szombaton itthon lesz és akkor talán az egyik ismerőse ideadja a fűkaszáját. Ami meg ugye ingyen van

Most mit csináljak? Nyírassam le a fűvet vagy várjak a férjemre?

Nem érdekel ha 10ezret kér érte,de legalább meg lenne csinálva


2022. ápr. 14. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nyirasd le, mert egyébként marad a gaz - a férjednek majd azt mondja az ismerös, hogy mégis kell neki is, nem tudja odaadni, szóval az egészböl nem lesz semmi.
2022. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd amelyik végeredménye - hogy le lesz vágva a fű - biztosabbnak tűnik.
2022. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd a férjednek, hogy

"MEGLEPETÉÉÉÉÉS! Lenyírattam a füvet, hogy szombaton pihenj(ünk) és csak egymással foglalkozzunk!"


És egy jó tanács!

Szerintem máskor ne konspirálj a férjed háta mögött, mert gondolom egyikőtöknek sem hiányzik a cirkusz!

És vegyetek egy fűkaszát, mert többszörösét ki fogjátok fizetni a fűnyírásokra egy szezonban! Örökké nem lehet másét elkérni.

2022. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Inkább vágasd le pénzért. Bár azért előbb tisztázni kellett volna az árat. Nehogy meglepődj, mert egyes emberek képesek a csillagos eget is elkérni. Én biztos nem vágnám le másnak a fűnyírójával. Mert lehet, hogy az ingyen van, de ha pont nálatok adja meg magát, akkor elég drága a szereltetés. És biztos nem fogja bevállalni az, aki kölcsönadta. És legközelebb beszéljétek meg a férjeddel, hogy nézzetek egy embert, akit úgy többen ajánlanak, nem is drága és normálisan meg is csinálja és ne hagyjátok így megnőni. Hétvégére amúgy rossz időt mondanak, nem biztos, hogy a férjed le fogja tudni vágni. Meg írtad is, hogy nem is biztos, hogy itthon lesz.
2022. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem zavarja a szomszédokat hogy ünnepnap nyírja a füvet, akkor csinálja meg.Ha a szomszédokat is magadra haragítanád a férjed mellett akkor inkább várj szombatig.

Amúgy meg szépen neki lehet állni szabadidőbe gyökerestől kigazolni a területet.Aztán akkor nem a gyomerdőt kell bámulni állandóan.Egyszer kell rendbe szedni, az a kemény meló, utána a szinten tartás sokkal könnyebb.És mégis kellemesebb bámulni a füvet,nem?!

2022. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

3-4 ilyen nyírás árából lehet venni fűnyírót, vagy egyből megjavíttatni

Es nagyon elnézést, de..

Unnepnapon amugy is csak ostobák nyirnak füvet, azokat nem is zavarja

2022. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
5# már megint egy okostojás 😲🤮
2022. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

En is kiírtanám, aztán füvesítenék

De kézi kaszálás is lehet vágni annyira jobb híján. Az nem olyan drága

2022. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Jah. Okostojás. Az meg nem, aki unneonapkn, hétvégén, vasárnap délben nyír füvet meg fűrész. Amikor az ember nyugalomban lehetne.
2022. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!