Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Követelheti a fönököm, hogy...

Követelheti a fönököm, hogy vágassam le a hajam? N

Figyelt kérdés

Derékig érö hajam van, lófarokban hordtam munkában tegnapig, amikor is a fönök megmondta, ha nem kötöm holnapra kontyba, levágja. Ez mondjuk nem mondta komolyan, de azért felkötöttem.

Ma hallom, hogy a kisfönök és a fönöknö arról tárgyalnak, minden teli a hajammal, és jobb lenne, ha levágatnám. Már 30 vendég tett panaszt, hogy az én hajamat találták meg a helységben.

Nem hullik a hajam, amugy is világos szöke, puha, mint a pókháló.

A többi lány is hosszúhajú, csak barnák és feketék. Az ö hajukat érdekesmód senki sem találta meg sehol.

Vendéglátásban dolgozom.


Utasíthatnak ilyesmire?


(A párom is hosszú hajú, szakállas, neki is mondták egy interjún, akkor veszik fel, ha levágatja a haját és a szakállát)


2015. aug. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudják, hogy az a haj, amit a vendégek találnak, tőled van?


Bár amúgy alap lenne, hogy vendéglátásban összefogod a hajad.


Kötelezni nem kötelezhet rá, de kirúghat.


Esetleg fest be te is barnára/feketére.

2015. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hord kontyba és akkor nincs vita
2015. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetes szöke, nem festem be.


Eddig összefogva hordtam, most már kontyban van, de ez sem tetszik nekik. Sose volt kibontva.

2015. aug. 5. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak te vagy egyedül szőke,és szőke hajszálakra tesznek panaszt, nem nehéz kitalálni, hogy kinek a haja.
2015. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!