Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Francia fiúk/férfiak tényleg...

Francia fiúk/férfiak tényleg bárhol előkapják a fütyköst pisilni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, meg halottam a barátaimtól, akik bvoltak kint, hogy a franciák bizony nem szégyenlősek, ha pisilniük kell. Lazán, bárki előtt csurgatnak, nem zavarja őket, hogy esetleg láthatja valaki. Ja és nem csak Párizsban, ahol rengeteg a bevándorló, hanem vidéken is, echte franciák.

2022. ápr. 15. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez mindenütt így van.
2022. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
nem csak franciáknál van így, magyaroknál is. nyilván inkább a bokrokban, parkokban nálunk, de nem a szégyenlősség miatt, hanem mert büntetik.
2022. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Azt is csak annak éri meg, akinek van mit virítani...
2022. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem csak ott van,Németországban is lehetett ilyet látni +Romániában sem voltak szégyenlősek.
2022. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 franciasrac ***** válasza:

Francia fiú itt, én tényleg pisilek az utcán ha kell 😂

De nem én vagyok a többség, a barátaim mindig mindig nevetnek mögöttem mikor pisilek és pont halad el előttünk egy vonat meg ilyesmik de nekem csak ki kell ürítenem magamat 😅

De őszintén csak lehet hogy én fura vagyok, senki sem tudja

Amúgy nem értem pontosan miért mi franciák csinálnánk ezt és nem a többiek, ezt máshol is láttam, pl Londonban (ez is legális ha érintesz egy autó tetejét a jobb kezeddel és a gumikra célzol)

2022. ápr. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez itthon is így van. Sokszor előfordul, hogy megyek haza munkából vagy a boltból, aztán elhaladok egy vizelő férfi mellett.

Másik irányba nézek és úgy teszek, mintha nem vettem volna észre.

Nem nagyon szoktak érte szólni mások, csak, ha épp a ház oldalát veszi valamelyik célba.

De az olyanokat, hogy villanyoszlop, fa törzse, egyebek, amiket a kutyáim is megjelölnek, ember miért ne vizelhetne le?


Rádásul nem itélkezek, attól, hogy valaki az utcán intézi, nem feltétlenül egy fura alak, ki tudja, mióta kell neki, milyen gyógyszerek hatására kell neki, milyen vizsgálat miatt kell neki, stb. Telthólyagos ultrahang után én hiába mentem el a rendelő wcjébe, a Deák Ferenc téren is be kellett mennem a mekibe a wcre, mert nem bírtam volna ki az iskoláig és ha pont nem lett volna wc lehetőség, lehet elbújok egy bokorba.

2022. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég felmenni Budapestre :D

Volt már, hogy annyira rám jött, hogy sehol sem találtam wc-t és az első olyan helyig mentem ami azért takar. A következő fél órát már nem bírtam volna kitartani vele a metrón.

De egyébként ott több f@szt láttam mint egész életemben, köszönhetően annak, hogy sehol egy nyilvános wc.

A nyilt utcán fényes nappal simán előkapják és könnyítenek.

Mondjuk nagyobb gáz behugyozva metrózni.

2022. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!